Jste připravená na jaro?

Jste připravená na jaro?

Jaro už klepe na dveře, je čas vysvléknout se z teplého a těžkého oblečení a vyměnit ho za něco lehčího a veselejšího. Je váš šatník připraven na novou sezónu?


 

Patříte k těm, které změna ročního období nezaskočí? Nebo necháváte vše na poslední chvíli a pak, když se venku oteplí, horko těžko hledáte něco vhodného na sebe?

Téměř každá z nás si občas posteskne, že nemá co na sebe. Obzvlášť s příchodem jara máme potřebu provětrat i šatník, provést jeho revizi, vyřadit, co už není v kurzu. Pokud toužíte po novém trendy kabátku, halence nebo třeba svetříku, inspirujte se jarními trendy od značky Cellbes.

Procházka rozkvetlou loukou

Nechte svůj vzhled rozkvést. V jarní kolekci se snoubí motivy klasických květů s něžnými lučními vzory, nechybí ale ani exotické rostliny. Zejména letnější kousky, jako jsou plážové šaty a tuniky, zdobí motivy palem
a exotických květů. Kdo hledá výrazné motivy, může si vybrat z výrazných vzorů růží, vlčích máků nebo kopretin. Ženy, které touží po decentnějším vzhledu, mají na výběr z desítek kousků s jemnými výšivkami nebo s motivy drobných kvítků.

  
 

Pastelky

Co by to bylo za jaro bez svěžích barev. Ať už jste milovnicí jemných tónů, nebo spíše sytých výrazných barev, letošní jaro bude vaším oblíbeným. V kolekci nechybí levandulová, zelená, mátová, banánově žlutá, nebesky modrá, korálová ani svěží růžová.

  

 

Nesmrtelná černo-bílá

Klasika, která se nikdy neomrzí… Jste ta, která má ve skříni 50 odstínů černé? Pak si jistě zamilujete černo-bílé variace. Pruhy, puntíky, abstraktní motivy i geometrické vzory. Černá a bílá spolu na jaře rozehrají zábavný duel.

  

 

Máte už vybráno? Cellbes nabízí všechny modely ve velikostech 34 – 64.

Zavítejte na www.cellbes.cz a seznamte se se švédskou kvalitou.

 

A pro tři z vás jsou připraveny poukázky v hodnotě 500 Kč na online nákup!

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku a pak už se můžete radovat z výhry.

 

Foto: CELLBES