Hrajte o balíček produktů z limitované edice značky Manufaktura

Hrajte o balíček produktů z limitované edice značky Manufaktura

Rebarbora a divoká třešeň – když se protiklady přitahují…


Vybavte se s příchodem jara novou kosmetikou. Po zimě může být pokožka unavená, vysušená a bez vitality. Produkty Manufaktura z nové limitované řady Rebarbora & divoká třešeň dodají kůži, vlasům, rtům i pleti potřebnou dávku hydratace, regenerace a připraví je tak na léto, aby mohli zazářit v plné kráse.

Kosmetika s výtažky z rebarbory dodá pokožce i tělu vitalitu, vyživuje pleť, intenzivně hydratuje, regeneruje
a omlazuje. Výbornou společnost dělá rebarboře divoká třešeň.  Výtažky z ní mají rovněž skvělé  anti-agingové, zvláčňující a revitalizujícími účinky. Dokonale tak umocňují účinky rebarbory. Díky její sladké vůní, která se báječně snoubí s jiskřivou hořkostí rebarbory, vytváří báječné souznění vůní i účinků. Kosmetické produkty z limitované edice Rebarbora & divoká třešeň se pyšní jemným složením s vysokým obsahem látek přírodního původu (až 98,98 %), které odpovídá nejmodernějším kosmetologickým trendům pro maximální šetrnost vůči pokožce. Edice je doplněna o poctivý sirup pro přípravu lahodných domácích limonád.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o pět balíčků z limitované edice Rebarbora & divoká třešeň od české značky Manufaktura v hodnotě 667 Kč:

Jemný hydratační sprchový gel a šampón s výtažky z rebarbory a divoké třešně

Hydratační sametové tělové mléko s výtažky z rebarbory a divoké třešně

Osvěžující hydratační pleťová mlha s výtažky z rebarbory a divoké třešně

   

 

Více informací o edici Rebarbora & divoká třešeň najdete od 1. března ve všech prodejnách Manufaktura a na www.manufaktura.cz nebo v našem článku dokonalazena.cz/clanek-64253-Jaro-s-prichuti-rebarbory-a-divoke-tresne-Vonava-pritazlivost-protikladu.html

Ryze česká značka, která si zakládá na poctivosti, vysokém obsahu přírodních ingrediencí a jemném složení, tvoří kvalitní produkty s nadšením a láskou. Navštivte některou z originálních prodejen, udělejte si voňavou radost a pozvěte jaro i do své koupelny!

 

 

Výherci jsou:
L. Ďoubalíková, S. Vosecká