Jaká je nejlepší kosmetika pro vaše dítko??

Jaká je nejlepší kosmetika pro vaše dítko??

Měsíčková péče Weleda je nejdoporučovanější dětskou kosmetikou


 

Švýcarská firma Weleda má více než devadesátiletou tradici výzkumu a produkce přírodní kosmetiky.
Je celosvětově největším výrobcem přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky. Na českém trhu je s malými přestávkami již od počátku své existence. Tržní síla a tradice přírodní kosmetiky Weleda jsou jedním z významných benefitů, které zajišťují zákazníkovi prověřenou kvalitu. Výzkumy prokázaly, že dětská Měsíčková péče Weleda se zařadila do povědomí maminek a stala se tak nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky. Nemalý podíl na tom má i poměr mezi cenou a kvalitou.

Ve spolupráci s týmem porodních asistentek vyvinula Weleda žlutou měsíčkovou řadu pro každodenní péči
o pokožku dítěte. V dnešní době maminky preferují kvalitní kosmetiku, bez parfemace, bez konzervačních látek a v BIO kvalitě. Měsíček lékařský si pěstuje Weleda v BIO kvalitě ve vlastní biodynamické zahradě v Německu. Květy jsou ručně sklízeny a zpracovávány v laboratořích. Výtažek z květů měsíčku napomáhá k hojení ran a má protizánětlivý a hojivý účinek. To je známý fakt už z dob našich babiček. Používání měsíčkové dětské péče Weleda napomáhá chránit a obnovovat povrch pokožky dítěte a dodává jí potřebnou hydrataci. Od prvního dne tak Weleda chrání a vyživuje dětskou pokožku zcela přirozeně a jemně. Přípravky podporují pokožku, aby využila svou vlastní sílu již od prvního dne života, a proto je také úspěšně používána i v porodnicích. „Mezi naše nejprodávanější produkty z Měsíčkové řady Weleda patří jednoznačně Měsíčkový dětský krém na opruzeniny, Dětský zubní gel a Kojenecká koupel a olej,“ říká Petra Rejtharová, marketingová manažerka značky Weleda.

Výzkum prokázal, že přibližně 4 z 10 matek dětí ve věku 0–3 let používají měsíčkovou řadu kosmetiky Weleda. Maminky, které vyzkoušely dětskou kosmetiku Weleda, by jí jednoznačně doporučily svým přátelům a známým. Tyto maminky hledají pro své děti jen to nejlepší a nejčistší a není jim jedno, z čeho je výrobek složen. Mezi jednotlivými značkami dětské kosmetiky získala Weleda nejlepší výsledek podle ukazatele potenciálu dané značky. Měsíčková řada obsahuje bylinné výtažky, které jsou jemné a nedráždí pokožku miminek. Weleda je matkami popisována jako velmi kvalitní, přírodní značka nebo BIO produkt, která je hlavně vhodná pro ty nejmenší děti. Více než dvě třetiny matek dětí ve věku 0–3 roky si rády za kvalitní kosmetiku připlatí a více než polovina matek dále uvádí, že při výběru kosmetiky dají na doporučení dětského lékaře nebo na doporučení jiných maminek. A právě tuto kosmetiku jim firma Weleda přináší. Dalším důležitým faktorem při výběru dětské kosmetiky je praktické balení, shodují se maminky. Dětská kosmetika Weleda získala nejvyšší hodnocení tzv. Net Promoter Score od matek, které již dříve kosmetiku zkusily nebo jí používají a dále doporučují jako nejlepší BIO kosmetiku pro své děti.

Zdroj: Výzkum pro značku Weleda; Nielsen Admosphere, a. s.; N 722; Matky s dětmi ve věku 0-3 roky, s alespoň středoškolským vzděláním, z obcí nad 20 tis. obyvatel; Český národní panel; srpen-září 2018.

Svoji kosmetickou produkci nechala Weleda zaštítit nezávislým certifikátem NATRUE. Značka NATRUE garantuje čistě přírodní a organické ingredience, šetrný výrobní proces a životnímu prostředí přátelské praktiky výroby. Produkty značky NATRUE nesmí být testované na zvířatech, nesmí obsahovat syntetické vůně ani barviva, ropné deriváty, silikony, minerální oleje a geneticky modifikované suroviny.

Hrdou ambasadorkou Měsíčkové péče Weleda se stala herečka a fotografka Andrea Růžičková, která spolu se svým synem natočila pro dětskou řadu video: 

 

Měsíčková kojenecká a dětská péče Weleda


Měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny
účinně chrání citlivou pokožku v oblasti plenek. Lanolin a oxid zinečnatý chrání jemnou pokožku spolehlivě před vlhkostí. Výtažky z měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají zklidňující a hojivé účinky i na již vzniklé opruzeniny.

Měsíčková kojenecká koupel má šetrné čisticí a pěsticí účinky. Kvalitní sezamový olej a mandlový olej chrání pokožku před vysušením. Pokožka je po koupeli jemná a hebká. Výtažek z měsíčku lékařského v BIO kvalitě má zklidňující, hojivé a protizánětlivé účinky.

Měsíčkový kojenecký olej chrání a vyživuje jemnou kůži novorozenců, kojenců i starších dětí s extrémně citlivou pokožkou. Sezamový olej v BIO kvalitě chrání před vysušením, výtažek z ekologicky pěstovaného měsíčku lékařského má zklidňující účinky.

Olej na masáž bříška kojence obsahuje přírodní éterické oleje z majoránky, heřmánku a kardamomu, které se tradičně používají k podpoře zažívání a při nadýmání. Preventivní jemně prováděné masáže bříška chrání novorozence a kojence před bolestivými větry.

Dětský zubní gel pečuje o nové a vyvíjející se zoubky a poskytuje jim přírodní ochranu před kazy. Díky výtažkům z květů měsíčku a přírodní příchuti fenyklu a máty bude z čištění zubů příjemný rituál. Gel neobsahuje žádné složky, které by mohly dítěti uškodit, když je spolkne.

Měsíčkový dětský šampon je vhodný na mytí vlasů i sprchování celého těla. Přípravek je obzvlášť šetrný k očím – nezpůsobuje pálení. Hodnotný mandlový a sezamový olej vyživují a jemně pěstí dětskou pokožku. Vhodný
i pro dospělé s citlivou pokožkou.

Měsíčková koupel s bylinami posiluje přirozenou ochrannou funkci pokožky. Výtažky z mateřídoušky podporují zdraví dýchacích cest, proto je koupel vhodná zejména v chladném období. Koupel navozuje klidný spánek
a díky bylinným výtažkům má charakteristickou kořeněnou vůni.

Měsíčkové pěsticí mléko přirozeně vyživuje a hydratuje pokožku, zanechává ji hebkou a vláčnou. BIO mandlový a sezamový olej jemně pokožku pěstí a dodávají ji hydrataci. Dermatologické testy potvrzují snášenlivost
i u dětí s vysoce citlivou pokožkou.

Měsíčkový dětský olej je vhodný pro každodenní péči o pokožku těla – zejména po koupeli. Výtažky
z heřmánku a měsíčku lékařského v BIO kvalitě mají relaxační účinky, proto je olej vhodný k jemným masážím.

Měsíčkový ochranný balzám chrání pokožku obličeje v chladném a sychravém počasí. Včelí vosk a lanolin vytvářejí ochrannou bariéru, aniž by přípravek bránil dýchání pokožky. Ochranný účinek je zvýšen tím, že balzám neobsahuje vodu.

Měsíčkový pleťový krém chrání a pěstí citlivou pokožku obličeje kojenců i dětí. Mandlový olej udržuje pokožku vláčnou, včelí vosk a lanolin ji chrání před vysušením a zajišťují přirozenou hydrataci.

Měsíčkový dětský krém je vhodný pro každodenní běžnou péči o pokožku těla i obličeje. Dermatologické testy potvrzují dobrou snášenlivost přípravku i u dětí s vysoce citlivou pokožkou.

Měsíčkové rostlinné mýdlo s výtažky z květů měsíčku a heřmánku bez problémů snáší nejen citlivá pokožka dětí od 3 let, ale i dospělých s velmi citlivou pokožkou.