Očistěte svůj organizmus a soutěžte o dárkové balíčky Dias Detox

Očistěte svůj organizmus a soutěžte o dárkové balíčky Dias Detox

Trápí vás špatné trávení, únava nebo nezdravá pleť? Tak to vše mohou být příznaky,
že máte organizmus zanesený nejrůznějšími toxiny.


Jaro je nejlepší doba, kdy detoxikovat organizmus, jelikož přes zimu je naše tělo silně zatěžováno okolními vlivy a nezdravé stravování v období Vánoc vašemu tělu taky zrovna dvakrát neprospělo. Detoxikace organizmu je očistný proces, který naše tělo zbavuje škodlivých látek a právě v těchto dnech je ten nejvyšší čas započít
s očistou vašeho těla.

Signálů že potřebujete detoxikovat tělo může být mnoho, jako například bolest hlavy nebo kloubů. Dalšími výraznými signály mohou být trávicí obtíže nebo častý pocit únavy a vyčerpání. Tyto signály není radno podcenit, abyste si později „nezadělali“ na mnohem vážnější zdravotní komplikace.

Ovoce a zelenina je alfa a omega

Jak jsme si již řekli úvodem, že každého z nás trápí zanesený organizmus a tak kvalitní očista těla je jednoduše nutností. Správný „detox“ se rozhodně neobejde bez velké dávky vitamínů z ovoce a zeleniny.

V těchto dnech si vychutnejte jablka švestky nebo černý rybíz. Ze zeleniny ve vašem jídelníčku rozhodně nesmí chybět červená řepa, která je jedním z nejkvalitnějších antioxidantů.

Nesmíme také opomenout zmínit rostlinu Aloe Vera. Rostlina která sice není ani ovocem a ani zeleninou,
ale je bezesporu symbolem všech přírodních antioxidantů.

 

Existují doplňky stravy, které vám skutečně pomůžou s vaší očistou?

Na českém trhu se objevil objevil rostlinný komplex Dias Detox, který obsahuje vysoce koncentrované enzymy, rostlinné extrakty z červené řepy, aloe vera a dalších vitamínů a minerálů.

Dias Detox má tři fáze očišťujícího účinku obsahující tři skupiny látek a to rostlinné extrakty, směs vitamínů
s minerály a přírodní enzymy a pravě tento zázračný koktejl antioxidantů vás dokonale očistí po těžké zimě.

 

 

Soutěžte s Dias Detox

Dias Detox nejen, že očistí váš organizmus, ale navíc díky této novince mohou tři šťastlivci vyhrát hodnotné ceny. Tentokrát jsme pro vás připravili dárkové balíčky, jehož obsahem je pedikúra v krásném balení, dámská bižutérie a balení produktu Dias Detox.

    

 

Jak vyhrát v naší soutěži?

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 25.03.2019 včetně. Vylosovaní výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice.

 

 

Výherci jsou:
D. Smolíková, R. Haganová