Oslavte Den svatého Patrika s dokonalým menu

Oslavte Den svatého Patrika s dokonalým menu

Oslavte Den svatého Patrika v Hard Rock Cafe Praha. Čeká vás časově limitované menu obsahující novinku – St. Paddy’s Shake a také speciální akce na whiskey.


 

Dále bude v nabídce také Guiness® & Bacon Jam Cheeseburger.

 

Hard Rock Cafe Praha oslaví Den svatého Patrika časově limitovanou nabídkou plnou chutí inspirovaných Irskem. Od 13. března do 17. března 2019 nabídne svým hostům u příležitosti oslavy tohoto tradičního irského svátku lahodný St. Paddy’s Shake obsahující vanilkovou Absolut® vodku, krémovou vanilkovou zmrzlinu
a sušenky Oreo®. V tomto božském drinku najdete také mátovou příchuť a celý drink je zakončen šlehačkou
s bílou čokoládou a speciálním zdobením. Na vyžádání je možné připravit také nealkoholickou variantu.

 

Kromě výborného St. Paddy’s Shaku si hosté budou moci pochutnat také na vynikajícím Guiness® & Bacon Jam Cheeseburgeru. Burger s Jameson® slaninovým džemem a sýrovou omáčkou z piva Guiness® je podávaný s křupavým ledovým salátem a zralým rajčetem a servírovaný na opečené housce a s kořeněnými hranolkami. Přijďte ochutnat pravou chuť Irska!

 

U příležitosti oslav Dne sv. Patrika si Hard Rock Cafe Praha pro své hosty připravilo také speciální akci na Tullamore D.E.W. Tullamore DEW 0,04 L jen za 80 Kč! Akce platí  od 13. března do 17. března 2019 během otevírací doby.

Oslavy vyvrcholí 17. března 2019, kdy bude v Hard Rock Cafe Praha připraven speciální doprovodný program. Ve 20 hodin začne koncert kapely Five Leaf Clover hrající irské písně v rockové úpravě. Ve 22 hodin kapelu na pódiu vystřídá DJ LuiJack, který bude hostům hrát až do jedné hodiny ráno. Návštěvníci se mohou těšit také na fotokoutek a tématické dekorace.

“Hard Rock Cafe je potěšeno, že může svým hostům u příležitosti letošního Dne sv. Patrika nabídnout gastronomický zážitek i zábavný program,” říká Leigh Merritt, Vice President of Food & Beverage pro Hard Rock International. “Ať už naši hosté přijdou ochutnat náš speciální St. Paddy's Shake, nebo si dopřejí plnohodnotný irský zážitek spárováním shaku s naším Guinness® & Bacon Jam Cheeseburgerem, doufáme, že budou spokojeni.”

K tomuto irskému svátku si Hard Rock Cafe připravilo také limitovanou edici triček – jde o sváteční verzi klasického Hard Rock trička. Na tomto klasickém tričku v zelené barvě najdete ikonické Hard Rock Cafe logo a čtyřlístek. Trička budou k dizpozici ve vybraných kamenných obchodech, tzv.  Rock Shopech®, a také v online Rock Shopu®.  

 

Pro rezervace a další informace o oslavě Dne sv. Patrika v Hard Rock Cafe Praha kontaktujte: prague.salescoordinator@hardrock.com.

Speciální edici triček lze zakoupit na www.rockshop.hardrock.com. Pro další informace o značce Hard Rock Cafe navštivte www.hardrock.com.

 

#StPatricksDay #GETSHAMROCKED #ThisIsHardRock