Pojďte s námi na den úsměvů: Smajlee den pro maminky a jejich děti

Pojďte s námi na den úsměvů: Smajlee den pro maminky a jejich děti

Smajlee den, jak má sám název připomínat, den plný úsměvů. A to úsměvů těch, kteří si to nejvíce zaslouží - tedy maminek a jejich dětí. Jste maminkou, nebo očekáváte příchod miminka? Pak je veletrh Smajlee den pro Vás jako určený. 


 

Smajlee den se koná 12.4. od 9ti do 18ti hodin - tedy v pátek tak, abyste neměli narušený víkend a zároveň před všemi Velikonočními návštěvami. Budete tak mít možnost si odpočnout a vydechnout před barvením vajíček
a pečením beránků. 

Akce bude probíhat v kavárně Vnitroblock. Znáte ji? Pokud ne, neváheje se podívat na webové stránky kavárny. Kavárna je v krásném industriálním stylu a její atmosféra na Vás dýchne hned po vchodu. Na místě si můžete dát skvělé dortíky, ale i něco většího na zub, či výbornou kávu. Ve stejném duchu jsou také prostory Uprostřed, ve kterých bude celý Smajlee den probíhat. 

Při vstupu na akci Vás přivítáme dárkovým balíčkem, který si pro Vás připravili partneři akce. Vstupné je 149,-Kč nicméně pokud si vstupenku objednáte online a zadáte do formuláře na webu projektu kód DokonalaZena, můžete se těšit na slevu 30%, která platí až do 10.4.2019.

Na místě bude možné platit pouze v hotovosti, může Vás ale těšit, že celý výtěžek půjde na konto Nadačního fondu AutTalk, který moc rádi podporujeme. 

Jakmile si převezmete dáreček, můžete vstoupit do celé haly. Rozprostře se před Vámi mnoho stánků našich partnerů, kteří si pro Vás připravili nejen zvýhodněnou nabídku, ale také dárečky na ozkoušení, dárková taštička u vchodu Vám tak možná ani nebude stačit :-)

Můžete se těšit na mnoho partnerů, kteří budou mít prostor věnovat se přímo Vám. Cílem akce není “masovost”, nejde nám o to zahltit Vás reklamou a miliony značek se stejnými produkty, vybrali jsme pro Vás opravdu ty nejlepší z oboru, kteří tu budou přímo pro Vás. 

Můžete se těšit i na praktické ukázky - například u stánku Mary Kay Vás kosmetické poradkyně zkrášlí přímo na místě - což se před pátečním večerem může krásně hodit… Ve fotokoutku ateliéru Mona se zase můžete dozvědět, jak si vytvořit krásné foto vzpomínky i doma, z vlastních možností. 

Během celého dne budou probíhat v další části také workshopy - můžete se těšit na workshop o šátkování,
o zdravém přebalování, diskuzi s klinickým logopedem, besedu s panem Sokolem z nadace AutTalk
o životě s autismem, či workshop o zdravé péči o zoubky Vašich nejmenších. 

Pokud nestihnete některý z workshopů, není důvod se trápit :-) Všichni přednášející Vám během dne budou
k dispozici v oddělené zóně, kam se budete moci jít poradit sami a v soukromí…

Celý den bude také probíhat sbírka pro Nadační fond AutTalk, do které nám partneři akce poskytli velmi zajímavé ceny, na které se můžete v rámci sbírky těšit. Získáte tak jak dobrý pocit z pomoci, ale ještě odměnu za Vaše dobré srdce. 

Napadlo Vás, co ale budete dělat s dětmi? Hlídání si určitě hledat nemusíte! V poslední části bude dětský koutek našeho parntera Promaminky.cz s vlastním programem pro Vás i Vaše ratolesti. Můžete tak strávit skvělý rodinný den, nebo například vyrazit s kamarádkou a dětmi!

 

Ještě váháte? Tak sledujte naše stránky či se připojte do události na FB, kde se pravidelně dozvíte veškeré informace o programu a akci jako takové. 

Navíc pro vás máme soutěž o vstupenky! Stačí pouze správně odpovědět na otázku, a my pak vylosujeme pět výherců, kteří mohou vyrazit i s doprovodem!

 

Doporučujeme si také udělat poznámku do Vašeho diáře :-)