Vyhrajte růžový balíček od Mlékárny Valašské Meziříčí

Vyhrajte růžový balíček od Mlékárny Valašské Meziříčí


Mezi stále oblíbenější aktivity patří každoročně jarní detoxikace těla. Jaro je totiž ideální dobou pro očistu těla. V tomto období je vhodné zavést například odlehčené dny, obzvláště pokud během zimy člověk necvičil a měl nedostatečný přísun čerstvého ovoce a zeleniny. Nejdůležitější na celé detoxikaci těla je právě to, čím ho zatěžujeme. Kromě vyloučení zahleňujících potravin je důležité jíst pomalu a v klidu, s odpočinkem před a po jídle. Důležité je dodržování pravidelného denního režimu. Navracíme se svým způsobem k tradici předků, kteří jarní předvelikonoční půst dodržovali. Nově objevujeme, že tyto tradice prospívají nejenom našemu tělu,
ale i duchu. Pročištění organismu má vliv na snížení podráždění, bolesti hlavy, snížení únavy či doplnění energie. Chce to jen pevnou vůli. To, že se nemusí jednat pouze o trápení a odříkání, ale že jarní očista může probíhat i chutně s odlehčenými jarními recepty, dokládá Mlékárna Valašské Meziříčí. 

 

Očistěte se s recepty nebo vyražte na jarní výlety, které vás nakopnou a na sluníčku dobijete energii.

Nezapomínejte se ale dobře oblékat. 

Aby jste nám nenastydli, připravili jsme si pro vás ve spolupráci s Mlékárnou Valašské Meziříčí soutěž o krásné mikiny a šátky.

 

 

 

Tři z vás se budou radovat z růžového balíčku!

 

Více informací o novinkách, produktech nebo třeba recepty najdete na www.mlekarna-valmez.cz

 

 

 

Výherci jsou:
S. Valentová, D. Zárubová, K. Jedličková