Centrum Černý Most rozjíždí talk show Unexpected Session

Centrum Černý Most rozjíždí talk show Unexpected Session

Tři hosté, jedno téma. Pražské obchodní Centrum Černý Most spustí 2. dubna v 18:00 svou vlastní talk show. Cyklus s názvem Unexpected Session nabídne neopakovatelná setkání vždy s novými hosty a novým tématem.


Konat se bude každé první či druhé úterý v prostorech CineStar Černý Most a navštívit jej mohou členové věrnostního programu centra. Tématem prvního setkání, které proběhne pod „taktovkou“ známé moderátorky Emmy Smetana, bude „Móda“ a zúčastní se jej módní designérka Petra Ptáčková, finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková a stylista Filip Vaněk.

 

Rodinné obchodní Centrum Černý Most tak rozšiřuje své portfolio o další aktivitu, která by svou povahou měla oslovit návštěvníky všeho věku i zájmů. Ti se mohou těšit na poslech kvalitních rozhovorů o tématech, které nějakým způsobem korespondují s Centrem Černý Most. Navíc se budou moci také zapojit do diskuse, a dostat tak odpovědi na všechny své otázky. Na další setkání, které proběhne v úterý 7. května, zvolili organizátoři jako ústřední téma „Pravda & Láska“ a v úterý 11. června se bude diskutovat o „Dobrém spánku“. Návštěvníci se mohou těšit i na dárky. Na konci debaty totiž každý z hostů vždy vylosuje jednoho výherce hodnotného daru.

  

 

Aktuální informace naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

 

         

 

 

 

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield 

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je předním globálním developerem a provozovatelem nákupních destinací. Její portfolio, jehož hodnota byla k 31. prosinci 2017 oceněna na 62 mld. eur, tvoří z 88 % komerční komplexy,
ze 7 % kancelářské prostory a ze 6 % konferenční a kongresové prostory. Skupina vlastní a provozuje 102 nákupních center, z nichž 56 tvoří vlajková centra v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států amerických.

Do nákupních center společnosti Unibail-Rodamco-Westfield každoročně zavítá 1,2 mld. návštěvníků. 
Díky unikátní platformě, kterou skupina Unibail-Rodamco-Westfield poskytuje maloobchodním značkám
a pořadatelům eventů, se zákazníkům dostává jedinečných a stále nových zážitků. 

Společnost působí ve 13 zemích na dvou kontinentech. Se svým týmem 3 700 profesionálů, historií úspěšných projektů a špičkovým know-how má Unibail-Rodamco-Westfield ideální pozici pro realizaci projektů světové třídy na té nejvyšší úrovni. Skupina se ve svém odvětví může pochlubit množstvím připravovaných developerských projektů v hodnotě 13 mld. eur.  

V souladu se svým programem Better Places 2030 společnost Unibail-Rodamco-Westfield vytváří „lepší místa“, která respektují nejvyšší ekologické standardy a zlepšují kvalitu života ve městě. Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je kotována na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW). Sekundárně se její Chess Depositary Interests (CDI) obchodují i v Austrálii. Skupina má rating A od agentur Standard & Poor’s, Moody’s a Fitch Ratings.  


Pro více informací navštivte www.urw.com.