Máme pro vás mlsnou soutěž o španělskou šunku od edelikatesy.cz

Máme pro vás mlsnou soutěž o španělskou šunku od edelikatesy.cz

Tahle mslná soutěž zaujme snad každého milovníka dobrého jídla a (nejen) španělských pochoutek! 


Co jsou to eDelikatesy.cz a co na shopu najdete?

Co vás opravdu nadchne je obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Ochutnávejte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace. Pořiďte si některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den. Doma  můžete vychutnávat plátky výborné sušené šunky jamon serrano či ibérico nebo kousek ovčího sýra. To vše doprovázené výborným španělským vínem! Snažíte-li se jíst zdravě, myslíme i na Vás! Široká řada BIO produktů určitě stojí za ochutnání.

Čeká vás oslava nebo párty a chcete přichystat hostům zajímavé pohoštění? Vybírejte z nepřeberného množství mořských plodůsalámkůolivových olejů nebo šumivých vín.

Sháníte dárek pro přítele, nebo pro tatínka? Zcela jistě jim udělá radost kvalitní červené víno. Chcete být více originální? Obdarujte ho kýtou sušené šunky jamon serrano se stojánkem a nožem zabalené v nádherném elegantním černém kufříku. Milým dárkem pro maminku nebo  pro přítelkyni by mohlo být třeba růžové šumivé víno nebo fíky v belgické čokoládě.

 

Ve spolupráci s eshopem eDelikatesy.cz jsme si pro vás připravili soutěž o španělskou šunku, na které si smlsne jeden výherce!

Jamón, Paleta Serrana, Pesón, 4 - 4,5kgPaleta serrana pochází z bílých prasat. Jedná se o přední nohu prasete, plec. Dosahuje vysoké kvality. Má jedinečnou jemnou chuť, kterou dosahuje díky svému sušení v přírodních podmínkách. Trvanlivost šunek je cca 1 rok, pokud není šunka nakrojená. Po nakrojení doporučujeme spotřebovat co nejdříve, protože nejšťavnatější a nejvoňavější je šunka čerstvě nakrojená. Maximálně doporučujeme nakrojenou šunku skladovat po dobu 2 měsíců.

 

 
hodnota výhry je 1 299 Kč

 

 

Více informací o šunce a možnost nákupu najdete na www.edelikatesy.cz

 

 

Výherce:
P. Eliáš