Televize, která chrání vaše děti

Televize, která chrání vaše děti

Taky byste rády nechaly svůj malý poklad u televize samotný, ale máte strach, kam všude se ovladačem dokliká a co všechno uvidí? Služba Lepší.TV přichází s moderním řešením v podobě profilů! Ty zaručí, že se Vaše dítě bude dívat opravdu jen na to, co je pro něj vhodné a Vy si tak můžete bezstarostně dopřát chvilku pro sebe.


Lepší.TV nabízí moderní sledování televize přes internet a kromě spousty dalších vychytávek (viz níže) nově umožňuje také nastavení profilů. Samotné zřízení profilů je jednoduché a je jen na Vás, zda si daný profil nastavíte pro sebe, pro dítě nebo pro kohokoliv z rodiny. Při zvolení dětského profilu má rodič naprostou kontrolu nad zobrazovaným obsahem a může tak dětem zvolit stanice, které se jim mají zobrazovat, a také pořady detailně filtrovat. Pokud jim chce tedy pouštět pouze české pohádky z let 2010-2000, můžete tak bez problému učinit. Lepší.TV v dětském profilu navíc automaticky filtruje všechny pořady, které jsou nevhodné do 12 let.

Profily neslouží jen pro dětskou ochranu, ale i pro jednotlivé členy rodiny. Každý profil si totiž pamatuje svá nastavení a tak se nestane, že se mamince ve zhlédnutých pořadech objeví fotbalová utkání a tatínek nebude mít ve videotéce zvolené filtrování pouze na romantické komedie. Zkrátka, každý profil je přesně přizpůsoben potřebám svého diváka.

Samozřejmostí je také ochrana pinem. Uživatel tak má jistotu, že se mu nikdo nedostane do jeho soukromí.


A proč je Lepší.TV ideální televizí pro maminky s dětmi?

Protože jim přináší 97 stanic, ze kterých si vždy vyberou ten pravý pořad jak pro sebe, tak pro své děti, a protože má funkce, které každá správná máma potřebuje! Je to například možnost sledovaní pořadů až 30 dní zpětně nebo neomezené nahrávání, které zaručí, že si i po plném dní starostí může dopřát svůj oblíbený film nebo seriál. Pro chvíle, kdy je od sledování vyruší hlasitý rámus z kuchyně a ony ví, že je něco špatně, je zde praktická pauza a když už mají všeho plné zuby a nechce se jim ani hledat vhodný pořad, potěší obrovská videotéka s 650 filmy.

Pořady navíc nemusí sledovat pouze na televizi. Klidně si je mohou pustit v posteli na notebooku nebo při cestování na mobilu nebo tabletu. Stačí jim internet a budou mít své oblíbené seriály a filmy pro sebe i své dítě kdykoliv po ruce!

Lepší.TV by zkrátka neměla chybět ve výbavě každé super mámy!

Funkce profily pro naše uživatele byla spuštěna 11.4.2019.

Pokud máte chuť Lepší.TV vyzkoušet a podělit se o své postřehy se svými čtenáři, velice rádi Vám službu Lepší.TV včetně stanic HBO zdarma zpřístupníme a klidně zašleme také Lepší.TV box!

 

Více info také na www.lepší.tv