HONOR Band 3: Nepostradatelný společník nejen ke sportu

HONOR Band 3: Nepostradatelný společník nejen ke sportu

Chtěla byste sledovat svou denní aktivitu, a motivovat se tak ke zdravějšímu životnímu stylu? Pokud si neplánujete pořídit rovnou nějaké sportovní hodinky, doporučujeme pro začátek fitness náramek, který zastane řadu funkcí při běhu, chůzi nebo i během spánku.


 

Chytrý náramek HONOR Band 3 primárně využijete k monitoringu chůze, běhu či plavání. Krokoměr pohlídá, kolik toho každý den nachodíte. V režimu běhu náramek signalizuje tempo, překonanou vzdálenost, spálené kalorie a po spárování s GPS telefonu zjistíte také svou běžeckou trasu. Náramek má zabudovaný senzor měření srdečního tepu, takže si při běhu můžete hlídat, v jaké hladině tepové frekvence se nacházíte a podle toho si upravit trénink v závislosti na vašich cílech. Jinou tepovku byste totiž měla mít pro spalování a jinou například, když chcete běhat pro kondici.

 

HONOR Band 3 je vodotěsný až do 50 m hloubky. Mimo sportovní aktivity ho využijete i k monitoringu délky
a kvality spánku.  

Po bluetooth spárování s telefonem upozorňuje také na příchozí hovory, zprávy nebo ukazuje notifikace zvolených aplikací, jako jsou například Facebook, Hangouts, Instagram nebo budík.

Baterie HONOR Bandu 3 vydrží nabitá až 30 dní. Náramek je kompatibilní nejen se systémem Android ve verzi 4.4 a výše, ale také s iOS 8.0 a výše. Všechna data o aktivitách, nastavení a další záležitosti jsou k dispozici v aplikaci Huawei Wear. HONOR Band 3 seženete zhruba za 900 Kč.

 

Vy nyní můžete vyhrát jeden krásný náramek a zpříjemnit si tak sportovní aktivity!

Stačí pouze správně odpověď na soutěžní otázku a čekat na oznámení o výhře.