Máme pro Vás novinky v oblasti dětské výživy

Máme pro Vás novinky v oblasti dětské výživy

Veškeré produkty z řady Viaggio d'Italia jsou bez konzervantů a umělých barviv (jako všechny potraviny pro kojence a malé děti dle zákona), neobsahují palmový olej a jsou obohacené
o vitamín B1. Obal výrobků je certifikován logem LifeGate, které zaručuje nulový dopad CO2 na životní prostředí.


 

 

Hami Viaggio d'Italia nemléčná rýžová / krupicová BIO kaše

Začíná vaše miminko pomalu objevovat chutě příkrmů? Máte-li připravený vývar, sáhněte po rýžové či krupičné nemléčné kaši, která polévku ideálně zahustí. V rýžové variantě je rýže dovezená z oblasti Piemont, z provincie Vercelli, která nabízí nejširší škálu odrůd této suroviny na světě. Zrna starověké odrůdy vynikají lahodnou chutí a kulatým tvarem. Do kaše byla rozemleta na prášek, aby si na ní pochutnala děťátka již od první lžičky. Krupicová varianta pochází z oblasti Apulie, kde se rodí ta nejkvalitnější pšenice na evropském kontinentu.
Je ideální pro výrobu krupicové kašičky, nebo k zahuštění pokrmů.   

  
Nezávisle doporučená cena: 89,90 Kč

 

Hami Viaggio d'Italia dětské BIO těstoviny

Existuje vůbec někdo, kdo by nemiloval těstoviny? Ať už máme na mysli spaghetti, penne, tortellini, či jiné, dá se tento produkt připravit na tisíc způsobů. Těstoviny, Itálii přisuzovaný výrobek, jsou mezi Čechy velmi oblíbeným pokrmem, ostatně tak jako italská kuchyně obecně. Proto se značka Hami rozhodla podniknout cestu do oblasti Apulie a Toskánska, odkud si přivezla kvalitní těstoviny z tvrdé BIO pšenice od italských farmářů. Ta je ideální ingrediencí pro přípravu dětských těstovin, na kterých si pochutná každé malé bambino od šestého měsíce. Maminka si navíc může vybrat, zda bude podávat těstoviny tvaru písmenek či kachniček.

 
Nezávisle doporučená cena: 74,90 Kč

 

Hami Viaggio d'Italia dětské špaldové BIO sušenky

Dáváte si záležet na tom, aby byly svačinky pro vaši ratolest vydatné, ale ne vždy stíháte? Děťátko by mělo jíst až 5x denně, přičemž základní složkou obědů a večeří jsou převážně přílohy, tedy zelenina, rýže, těstoviny či brambory. Stejně tak důležité jsou ovšem svačinky. Spousta maminek volí mezi snídaní a obědem nastrouhané ovoce, mezi obědem a večeří zeleninu. Jak děťátko začne poznávat nové chutě, zvyšuje se i touha po tom ochutnat toho co nejvíce. Až se přihlásí chuť na sladké, mějte u sebe špaldové sušenky Viaggio d'Italia, které představují vhodnou mňamku nejen skvělou chutí, ale také tvarem, který je ideální i do malých prstíků. Maminky ocení praktické znovu uzavíratelné balení, v kterém se skrývají sušenky bez umělých barviv a konzervantů
(tak jak požaduje legislativa na kojeneckou výživu) a palmového oleje. Naopak obsahují kvalitní špaldu a vitamín B1. Dopřejte děťátku BIO kojeneckou kvalitu surovin z oblasti Emillia-Romagna.  

 
Nezávisle doporučená cena: 69,90 Kč

 

 

 

Věděli jste, že

…malé bříško vašeho děťátka je mnohem citlivější na obsah kontaminantů v běžně dostupné potravě? To, co může pro zdravého dospělého člověka představovat zdravotně nezávadnou potravinu, nemusí být pro malé bříško vašeho děťátka zcela optimální. Proto je pro nás kojenecká kvalita našich produktů tolik důležitá – při jejich výrobě vybíráme pouze takové dodavatele, kteří splňují všechny přísné limity pro výskyt kontaminantů a nežádoucích látek v kojeneckých potravinách. Tyto limity jsou pro kojeneckou stravu mnohem přísnější než pro běžně dostupné potraviny.

 

Potraviny pro zvláštní výživu. Potraviny mohou být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.
O zavedení doplňkové stravy se poraďte s pediatrem.