Maminčinu náruč nahradí houpátko JOIE Sansa 2v1, dítě uspí i zabaví

Maminčinu náruč nahradí houpátko JOIE Sansa 2v1, dítě uspí i zabaví

Houpátko JOIE Sansa 2v1 s oddělitelným lehátkem zahraje ukolébavku nebo utiší zvuky přírody.


Maminku dokáže dočasně zastoupit houpátko JOIE Sansa 2v1 britské značky JOIE. Kromě houpání všemi směry umí děti ukonejšit ukolébavkami či zvuky přírody, navíc se snadno sundá z multifunkční základny
a využijeme ho i jako lehátko. O oblíbenosti houpátka svědčí získaná ocenění od anglických organizací LBP (LovedByParents) a Best Baby and Toddler Gear 2018, které patří v Anglii mezi velmi uznávané. 

Houpátko JOIE Sansa 2v1 se dokáže rozpohybovat ve všech směrech, ale umí zahrát miminku i ukolébavky
(na výběr jich je pět), nebo ho ukonejšit zvuky přírody (rovněž pět možností). Houpátko lze také oddělit od multifunkční základny a vytvořit z něj lehátko s hrazdičkou s dvěma hračkami. JOIE Sansa 2v1 poskytuje miminku pohodlný, bezpečný a zároveň hravý prostor pro pozorování okolního světa. Zádová opěrka má tři polohy, sezení lze otočit o 90 stupňů a spolu s otočením se změní i směr všech pohybů houpání.

Díky otočné rukojeti se houpátko snadno přemisťuje a napájet ho můžeme buď rovnou ze zásuvky, či pomocí baterií. Jemné pásy s polstrováním jsou dětem pohodlné, ale zároveň je bezpečně jistí. Samostatné oddělitelné lehátko má kompaktní rozměry, elegantní design i praktickou odnímatelnou pratelnou vložku s opěrkou hlavy.


Orientační cena houpátka JOIE Sansa 2v1 je 5.240,- Kč.

 

Pro více informací nejen o těchto novinkách navštivte www.joiebaby.info a www.babypoint.cz