Jak na bezpečné opalování?

Jak na bezpečné opalování?

Bezpečné opalování se švýcarským specialistou 


ŠVÝCARSKÝ SPECIALISTA NA BEZPEČNÉ OPALOVÁNÍ

Příběh značky začíná v roce 1938, kdy se při výstupu na horu Piz Buin švýcarský student chemie a horolezec Franz Greiter ošklivě spálil od sluníčka. Svou špatnou zkušenost proměnil ve výzvu a vyvinul pokrokový produkt, který poskytoval efektivní ochranu proti slunci. V roce 1946 se svou ženou Margo založili značku Piz Buin®, prvního výrobce účinných krémů chránících před slunečními paprsky.

 

SPECIÁLNÍ PRODUKTY NA LÉTO

INSTANT GLOW

První Piz Buin opalovací přípravek, který dodá pleti zářivě zdravý vzhled od prvního dne.

INSTANT GLOW OPALOVACÍ SPREJ / SKIN ILLUMINATING SUN SPRAY

Obsahuje jemné, světlo odrážející částečky, které okamžitě rozjasní Vaši pleť zlatavým nádechem, který podtrhne Váš přirozený tón pokožky. Sprej poskytuje okamžitou a efektivní UVA/UVB ochranu. Rychle se vstřebávající, nemastné a nelepivé složení hydratuje pokožku. Vodě a potu odolné. Neobsahuje samoopalovací složky.    
 150 ml  SPF 15, 479 Kč

 

TAN & PROTECT

Řada, která díky speciální technologii MELATINE ™ urychlí přirozený proces opalování a zvýší jeho intenzitu.

TAN & PROTECT OPALOVACÍ OLEJOVÝ SPREJ / TAN ACCELERATING OIL SPRAY

Nemastné a nelepkavé složení opalovacího oleje zanechává pokožku hydratovanou po celý den. Díky obsahu Melitanu zvyšuje produkci přirozeného pigmentu, který urychluje proces opálení.

 150 ml  SPF 6, 15, 30, 519 Kč

 

SPECIÁLNÍ PRODUKTY NA OCHRANU PROTI SLUNEČNÍMU ZÁŘENÍ - ALLERGY

Linie produktů vyvinutá speciálně pro citlivou až alergickou pleť. Poskytuje celodenní hydrataci a předchází vysoušení a loupání pokožky. Neobsahuje barviva a látky vyvolávající alergie.

ALLERGY OPALOVACÍ MLÉKO / ALLERGY SUN SENSITIVE SKIN LOTION

Opalovací mléko vyvinuto speciálně pro citlivou pokožku, kterou zanechává hydratovanou po celý den. Komplex CallmanelleTM pokožku vystavenou slunci zklidňuje během celého opalování. Neobsahují parabeny.

 200 ml  SPF 50+, 639 Kč

 

OCHRANNÉ PRODUKTY

 IN SUN MOISTURISING

Účinná ochrana proti slunci s hydratačními složkami a vitamínem E, který zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Odolné proti vodě a potu.

BALZÁM NA RTY S ALOE VERA / IN SUN LIPSTICK ALOE VERA EXTRA CARE

Ochrana citlivé pokožky rtů před UVA/UVB zářením a potřebná hydratace po celý den s Aloe Vera.

 4,9 g  SPF 30, 159 Kč

 

APLIKACE OPALOVACÍCH PRODUKTŮ PIZ BUIN

Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má za následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Produkty PIZ BUIN zajišťují celkovou a fotostabilní ochranu před UVA/UVB paprsky, chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím.

 

PÉČE PO OPALOVÁNÍ

AFTER SUN

ZKLIDŇUJÍCÍ A CHLADIVÉ HYDRATAČNÍ MLÉKO PO OPALOVÁNÍ S ALOE VERA A MENTOLOVÝM EXTRAKTEM /SOOTHING & COOLING MOISTURIZING LOTION WITH ALOE VERA AND MINT EXTRACT

Zklidňující tělové mléko po opalování obohaceno o Aloe Vera poskytuje 24hodinovou hydrataci. Mentolový extrakt zajistí dlouhotrvající chladivý efekt.

 400 ml, 389 Kč

 

 

 

 Více o produktech PIZ BUIN a také celou nabídku naleznete na www.fann.cz