Jaké vybrat dárečky pro vaše maminky? Máme pár dokonalých TIPŮ

Jaké vybrat dárečky pro vaše maminky? Máme pár dokonalých TIPŮ

Den matek se blíží!

Tak jako již tradičně, i letos se ponese druhá květnová neděle ve znamení maminek. Je to už 96 let, kdy se v naší zemi, na popud činitelky v oblasti vzdělávání žen Alice Masarykové, začal oficiálně slavit Den matek. Tento rok připadá na 12. května a spousta z nás bude určitě na poslední chvíli volit mezi kyticí, sladkostmi či drobným šperkem.


EMCO BOX 

Vsaďte letos na originální poděkování a překvapte maminku speciálním produktovým boxem od Emco. Uvnitř najde několik druhů snídaňových kaší i mysli, které ocení nejen doma, ale třeba i v kanceláři. Mezi další produkty patří tyčinky a ovesné sušenky, které se vejdou do každé kabelky pro případ, že se ozve hlad. Věnujte mamince zásobu zdravých pochoutek a nechte ji vybrat z celkem 19 výrobků, které box nabízí.  

   Cena: 495 Kč  K dostání na: www.emco.cz

 

NETRADIČNÍ LUSH DÁRKY 

Raspberry Milkshake - Mýdlo na ruce i tělo

Dopřejte pokožce pohlazení jemných mydlinek s osvěžující šťávou z čerstvých malin a mandlovým mlékem. Namydlete jimi celé tělo a užijte si heboučkou očistu s uklidňující benzoovou pryskyřicí a aksamitníkovou silicí s dávkou hydratace extra panenského kokosového oleje a kakaového másla. Ovocný říz tomuto hedvábnému mýdlu dodává kapka davanové silice.

 Cena 249 Kč za 100g. Koupíte v obchodech Lush.

  

Sedmikrásky od Manufaktury 

Máme radost, že naše oblíbená řada Sedmikráska opět rozkvetla! Rozšířila se o další skvělé produkty pro něžnou a jemnou péči o pokožku těla i exkluzivní hydratační, omlazující a vyživující péči o pleť. Všechny novinky obsahují extrakt ze sedmikrásek, které jsou sbírány na českých zahradách a loukách a doprovází je příjemná bezalergenní vůně čistoty a nevinnosti, kterou si zamiluje snad každý. Samozřejmostí je také vysoký obsah přírodních ingrediencí (až 98,53 %) a vegan složení. Za pozornost stojí především Intenzivní omlazující pleťový booster, dále pak uvádíme zvláčňující tekuté mýdlo, jemný odličovací gel, čisticí jílovou masku, balzám na rty
a něžný přírodní deodorant.

 Ceny v obchodech Manufaktura.

  

Netradiční dárek v podobě kurzu kreslení

Kreativita neboli tvořivost je schopnost člověka a odlišuje nás od ostatních živočichů.Pro mnohé lidi v dnešní době je to však vzdálený pojem, aniž by věděli, jak s tvořivostí pracovat. Kreativita není talent, ale způsob myšlení. Tvůrčí proces má své fáze a všechny se dají rozvíjet, pokud je uvolněn potřebný prostor. Většina účastníků kurzů a to až 70% se nachází v pasivní fázi. Jen hrstka v produktivní a zrnko jsou kreativci.
Což je v pořádku. Nikdy není pozdě začít.

 Nabídka kurzů na ateliermozaika.cz.

 

Květnová - třešňová kosmetika od Yves Rocher - sada UMAJ

Zahalte se do sametové vůně rozkvětlé třešně! Originální spojení květinového jádra zjemněného zelenou mandlí a obohaceného o tóny indonéské pačule a pižmy Vám dodá na skutečné ženskosti. Extrakt ze zelené mandarinky pak přinese dokonalou svěžest. Objevte Třešňový květ, vůni, kterou si zamilujete! Sada obsahuje tělové mléko 200 ml a toaletní vodu 100 ml.

 Zakoupíte v obchodech www.yves-rocher.cz.

  

Kvalitní knihou neurazíte:  Slzy od smíchu - Alena Blanářová

Humoristický román o tom, že zkusit se má všechno.

Když Anežce děda v dětství říkal, že příležitost se má chytit za pačesy, vzala si to k srdci. A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební agentury, porodní bába jedenácti štěňat a matka dvou dětí. A také spisovatelka, jejíž optimistický, humorem jiskřící příběh si můžete přečíst.
  Nakupujte na www.albatrosmedia.cz.