Nedělejte si vrásky z vrásek! S novým pleťovým boosterem! Vyhrajte nový pleťový booster od Manufaktury

Nedělejte si vrásky z vrásek! S novým pleťovým boosterem! Vyhrajte nový pleťový booster od Manufaktury


 

Slovo na šest písmen, které děsí snad každou ženu? Vrásky! Vrásky však nejsou synonymem stáří, značí moudrost, zkušenosti a různorodé životní cesty. Mimické vrásky a vrásky smíchu jsou součástí tváře nositelky
a vpisují jí do obličeje rysy její povahy a emoce. Bohužel více než zápisník životních zkušeností je vnímáme negativně, jako důkaz přibývajících let na naší tváři…

Patříte k ženám, které okamžitě vyhlašují boj sebemenší rýze v obličeji? Zapomeňte na invazivní zákroky
a zázračné krémy slibující nemožné na počkání. Máme pro Vás řešení!  Reprezentanta anti-agingových moderních kosmetických trendů a současný hit v péči o pleť. Unikátního pomocníka, který je doslova nabitý vysokým obsahem přírodních aktivních látek pro omlazení pleti. Už víte, co Vaše pleť skutečně potřebuje? Seznamte se s pleťovým boosterem od české značky Manufaktura!

Ačkoliv se jedná o velmi lehké sérum bez parfemace, jeho síla spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí (93,9 % je přírodního původu). Obsažený olejový extrakt ze světlice lékařské bohaté na omega 6 mastné kyseliny společně s extraktem z plamatky zelné, kozince blanitého a koenzymu Q10 dlouhodobě redukuje vrásky. Kyselina hyaluronová má výjimečnou schopnost vázat na sebe vodu a poté ji postupně uvolňovat, díky čemuž poskytuje pleti okamžitý lifting a zvyšuje její pružnost. Ceramidy obnovují ochranné vrstvy pokožky a výrazně přispívají dlouhodobé hydrataci. Zklidňující účinek a ochranu před nepříznivými vlivy slunečního záření dodává extrakt z mořské řasy Laminaria Ochroleuca. Mezi další mimořádně prospěšné látky pro zvláčnění a hydrataci patří růžová voda, sedmikráskový extrakt a přírodní oleje.

Že se jedná o skutečně mimořádný produkt, dokazuje i klinická studie provedená Státním zdravotním ústavem
v Praze. V problematice redukce vrásek bylo prokázáno významné vyhlazení vrásek až o 64,5%, 95% žen zaznamenalo redukci vrásek. V oblasti hydratace pleti bylo prokázáno významné a dlouhodobé zvýšení hydratace až o 10,7%.

 

Vyzkoušejte tento zázračný booster nyní í Vy!

Soutěžíme o 5 Intenzivních omlazujících, hydratačních & rozjasňujících pleťových boosterů
od české značky Manufaktura.

 

A jak booster používat?

Booster je ideální aplikovat 2x ročně (na jaře a na podzim) jako 28denní intenzivní anti-aging kúru.

Jak na to? Ráno vmícháme 1 kapku boosteru do svého denního krému a jemně vmasírujeme. Večer aplikujeme 4 kapky jemným vklepáním do pleti a zvláštní pozornost věnujeme okolí očí a rtů. S intenzivními kúrami je ideální začít ve věku 35 – 40 let. Booster lze však využívat i jako preventivní péči, kterou lze doporučit všem ženám od 25-30 let. Vrásky se totiž začínají tvořit již v tomto věku.

 

Další informace a návody na použití najdete na www.manufaktura.cz.

 

 

Výherci:
L. Zajícová, O. Procházková, N. Tomešová