Sladký den dětí s Haribo

Sladký den dětí s Haribo


Den dětí klepe na dveře. Svátek, který patří našim nejmenším se slaví 1. června a letos připadá na sobotu. Užijte si tento den plný zábavy, a především společně strávených chvil. Soutěžte a pokud budete mít štěstí, budete si moct Mezinárodní den dětí osladit srdíčky Haribo Soft Hearts, které potěší malé i dospělé.


  

Vyrazíte za sportem, do přírody, na výlet nebo na nějakou dětskou akci? Na Mezinárodní den dětí připravuje speciální zábavní program řada měst a obcí i nejrůznějších organizací a subjektů. Výběr aktivit je tak více než široký. Ať už vyrazíte kamkoliv, nezapomeňte do batohu schovat nějaký ten pamlsek. Skvěle poslouží třeba bonbony Haribo, které se těší všeobecné popularitě již více než 95 let.

Soutěžte s námi o balíčky sladko kyselých srdíček Haribo Soft Hearts a želatinových medvídků rozmanitých ovocných příchutí Haribo Golbären. Stačí jen správně zodpovědět soutěžní otázku. Nápovědu naleznete na www.haribo.cz.

 

 

Pokud by počasí nepřálo venkovním aktivitám, připravte si společně s vašimi dětmi doma nějakou sladkou dobrotu. Děti rády pomáhají v kuchyni, navíc si při tom užijete spoustu zábavy a co je nejdůležitější, strávíte čas spolu. Pokud připravíte pokrm s bonbony Haribo, vyfoťte jej a přihlaste do soutěž Haribo Malý cukrář 2019 na www.haribomalycukrar.cz.

Hraje se o sladké i hodnotné ceny.