Mazané zdraví ověřené už od našich babiček - Alpa Francovka

Mazané zdraví ověřené už od našich babiček - Alpa Francovka

Legenda v novém

Alpa Francovka slaví 106 let. Oslavou její síly, oblíbenosti a spolehlivost jsou nové obaly vybraných výrobků. Zlatá hvězda na nich je větší a září ještě nápadněji. Orientaci mezi výrobky ALPA usnadní také nové barevné odlišení podle bylin. Arnika má zelenou.


 

Arnika je chráněná bylina, jejíž účinky se odjakživa využívají v léčitelství. Působí na celou řadu potíží a proto ji patří nezastupitelné místo v domácí lékárně.

Alpa využívá jejich účinků pro své mazání, které působí na pohybový aparát. Arnika pomáhá  při revmatických bolestech kloubů a stejně úspěšně uvolňuje svaly. Dokáže mírnit bolesti z přetížení., zvyšuje prokrvení, má desinfekční účinky a výrazně podporuje hojení.  

ALPA Francovka s arnikou

Je bylinný lihový roztok k vnějšímu použití. Pomáhá revitalizaci pohybového aparátu a tím pomáhá k udržení jeho výkonnosti. Ulevuje kloubům i namoženým svalům, prokrvuje je a snižuje únavu, když se cítíte jako rozlámaní. Alpa Francovka s arnikou má protizánětlivé a hojivé účinky, proto je vhodná pro ošetření drobných poranění. Cena: 23 Kč.

 

Masážní Alpa krém
s arnikou přináší okamžitý pocit úlevy a osvěžení svalům. Revitalizuje pohybový aparát a udržuje jeho výkonnost. Krém má čisté přírodní složení a je vhodným ošetřením pro tělo po námaze. Cena 28 Kč.

   

Alpa pomáhá proti neduhům a vrací nás do hry už 106 let.

 

Více také na www.alpa.cz