Nové vůně Nike v barevné kolekci

Nové vůně Nike v barevné kolekci

Soutěž o Nike Colours Premium Edition - Vyhrajte vůni MAUVE for Woman 


Noc mění vše, smysly se stávají výraznějšími, pocity jsou výraznější a rytmus života se na chvíli pozastaví. Barvy se mění, a ukazují nové temnější odstíny, které jsou ještě více elegantní, schopné vyjádřit nové emoce
a hlubší pocity. Nová kolekce Nike Colours Premium Edition se skládá ze 4 nových vůní, díky nimž jsou noci nezapomenutelné.


Colors Premium Edition for Man
Převezměte kontrolu nad nocí s kolekcí dřevitých a intenzivních vůní, které odhalí váš jedinečný styl. Koncepty určené pro vášnivé mladé lidi, kteří vědí, co chtějí, a prostě jdou si za tím.

Colors Premium Edition for Woman
Jste rozhodná a sebejistá žena?  Staňte se ještě smyslnější s novými květinově ovocnými vůněmi Colours Premium Edition, díky kterým zažijete zvláštní a nezapomenutelnou noc plnou smyslů.

 

COLOR PREMIUM EDITION

GRAPHITE for Man
Vytvořte si v noci svého spojence a vychutnejte si Nike Graphite. Pocit intenzivní máty a fialky s květinovým teplem levandule. To vše je obklopeno dřevem a kůží, která objímá tuto výjimečnou vůni.

 

NIKE COLOR PREMIUM GRAPHITE MAN EdT vapo 30ml 269 Kč
NIKE COLOR PREMIUM GRAPHITE MAN Deo vapo 75ml 175 Kč

 

BLUE for Man
Zažijte nezapomenutelnou noc s Nike Blue. Ovocná hlava se stává ještě intenzivnější s cedrovými tóny, které jsou klíčovou součástí této vůně. Elegantní srdce s levandulí a pelargonií, se pomalu rozjímají v základu s vůní vanilky a fazole Tonky.

NIKE COLOR PREM. BLUE MAN EdT vapo 30ml 269 Kč, NIKE COLOR PREM. BLUE MAN Deo vapo 75ml 175 Kč

 

MAUVE for Woman
Udělejte si své večery speciální s Nike Mauve. Citrusy a kokosové tóny v hlavě vytvářejí dokonalý základ pro tuto ženskou květinovou vůni, která spočívá na teplých tónech ambry.

 

NIKE COLOR PREMIUM MAUVE WOMAN EdT vapo 30ml 269 Kč
NIKE COLOR PREMIUM MAUVE WOMAN Deo vapo 75ml 175 Kč

 

BLUSH for Woman
Zažijte zářivou noc s novinkou Nike Blush. Smyslnost a jemnost jsou tím pravým pojmenováním této vůně, v níž se výrazná přítomnost květinových a ovocných tónů smíchá s půvabem a vytváří vůni, na kterou nezapomenete.

NIKE COLOR PREMIUM BLUSH WOMAN EdT vapo 30ml 269 Kč, NIKE COLOR PREMIUM BLUSH WOMAN Deo vapo 75ml 175 Kč

 

 

Dostupné v drogeriích Dm, Rossmann, Globus