Benátská! s Impulsem letos chystá Božský čtvrtek s Karlem Gottem. Vyhrajte vstupenky!

Benátská! s Impulsem letos chystá Božský čtvrtek s Karlem Gottem. Vyhrajte vstupenky!

fotokredit – Lenka Hatašová, archiv: Karla Gotta


Festival Benátská! s Impulsem 2019 se opět blíží! Jeden z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat již tradičně poslední červencový víkend, a to od čtvrtka 25.7. do neděle 28. 7. 2019 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu v Liberci.


 

Proč vyrazit právě na Benátskou!?

Letos jednoznačně kvůli exkluzivnímu vystoupení Karla Gotta, které pořadatelé pojmou jako božskou oslavu jeho 80. narozenin. „Je to pro nás velká výzva a pro festival veliká pocta. Však pro Karla také připravujeme speciální překvapení,“ doplňuje spolupořadatel Pavel Mikez.

Dále se letos na festivalu Benátská! představí i velká zahraniční hvězda a tou budou švédští Europe! „Zbožňujeme české fanoušky, zdejší publikum i hraní zde. Máme mnoho společného nejen v hudbě a literatuře.
To je ten důvod! Domnívám se, že čeští posluchači skutečně rozumí a mají rádi rockovou hudbu. My zase víme, co chtějí – jenom to nejlepší!,”
doplňuje Ian. „Zahrajeme mix našich největších hitů, ale i písní, které rádi hrajeme naživo. Určitě nevynecháme ani sólové pecky a samozřejmě i překvapení bude!”

 

Na 27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem se dále chystají i hvězdy české a slovenské hudební scény - kapely Chinaski, No Name, Richard Müller s kapelou, Peter Nagy, Anna K., Václav Neckář, Marek Ztracený, Micha Hrůza a spousta dalších! Více info k programu nalezneta na www.benatska.cz 

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují tři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a pestrý a zábavný program pro celé rodiny.  Doprovodný program nabízí tradiční festivalovou vinárnu, nejdelší vodní skluzavku na hudebních festivalech v ČR, oddychové a zábavní zóny, sobotní dětský koutek a spoustu další zábavy.

 

Na tři z vás čeká vstupenka pro sebe a doprovod :-)

Více informací naleznete na oficiálním facebookovém profilu www.facebook.com/benatskanoc.cz 
a webu festivalu www.benatska.cz