Pečivo, sladkosti, víno a dieta? Poznejte jídla KetoMix a uvěříte, že je to možné!

Pečivo, sladkosti, víno a dieta? Poznejte jídla KetoMix a uvěříte, že je to možné!

Chutnou redukční dietu, při které nemusíte hladovět, a nadbytečná kila půjdou zaručeně dolů, představuje KetoMix. Bohaté portfolio produktů KetoMix překvapí nejen rychlou přípravou,
ale i svou variabilitou a chutí.


Základem této diety je dodržování pravidel ketonového stravování - tedy pravidelná nízkosacharidová strava 5krát denně. Rozmanitost výrobků začíná u koktejlů, polévek a kaší. Najdou se zde ale i netypická dietní jídla, jakými jsou pečivo, palačinky a perníčky. Značka KetoMix boří mýty u diet tím, že umožňuje během hubnutí pochutnávat si také na „sladkostech“.  

Při proteinové - bílkovinové dietě, známé také jako ketonová a ketogenní, je hladovění nežádoucí a s KetoMixem téměř nemožné. Během formovacího procesu je totiž nutné jíst 5krát denně KetoMix jídla, později i v kombinaci s běžnými jídly. Do jídelníčku je potřeba zařadit také hodně zeleniny, na začátku 500 gramů, později v dalších fázích až 1 kilogram za den. KetoMix jídla jsou bez přidaných glutamátů, vhodná pro celiaky. Ve svém portfoliu svůj koktejl naleznou i vegani.

Mixujte si podle chuti! Během diety nezáleží na tom, jak se jídla v rámci celého dne poskládají, protože všechna mají stejnou nutriční hodnotu. Rozmanitost produktů pokryje vaše chuťové nároky a zároveň se tělo dostane do biochemického stavu, zvaného ketóza. Právě ta zapříčiní rychlé shazování kilogramů. Při hubnoucím procesu je příjemným zpestřením možnost si dopřát doporučené keto-sladkosti. KetoMix nabízí jejich alternativy, se kterými bude zvládnutí nového životního stylu zase o něco snazší. Proteinové směsi vybízejí své příznivce svou variabilitou ke kreativitě při vaření a pečení.

Koktejly a jejich rozmanité příchutě příjemně zasytí v průběhu dne. Nízkosacharidové koktejly jsou dostupné v sedmi variantách: banán, čokoláda, jahoda, káva, kokos, lesní směs a vanilka. Míru sladkosti si u koktejlů může každý upravit podle svého. 

Proteinové polévky mají tři druhy: zeleninovou, sýrovou a gulášovou. Jejich příprava je velmi jednoduchá. K polévkám je vhodné přidat vařenou či syrovou zeleninu nebo bylinky pro výraznější chuť.

  

Dalším velmi snadným pokrmem na přípravu jsou proteinové omelety, dostupné jsou v sýrové a zeleninové variantě.

Pro nadšence proteinových kaší značka KetoMix připravila kaše s osvěžující banánovo-jablečnou nebo lahodnou čokoládovou příchutí. Kaše je chutná při podávání za tepla i za studena.

Palačinky jsou velmi oblíbeným produktem, který se zavděčí příznivcům sladkého i slaného.

Pro doplnění energie je vhodný i vanilkový proteinový pudink. Velmi chutným provedením a jako nepostradatelným pomocníkem při nedostatku času na přípravu jakéhokoliv jídla, jsou proteinové tyčinky
ve třech druzích: čokoládě, jahodě a vanilce. A tak ani svačiny nejsou s touto dietou problém.

  

Pro značnou část zákazníků bude dalším příjemným zjištěním, že ani během hubnutí nemusí omezit pečivo. Proteinové houstičky, bezlepkový chléb a perníčky jsou totiž vydatnou a plnohodnotnou alternativou běžného pečiva. 

Součástí úspěchu při hubnutí je mít nejen dobrý pocit sám ze sebe, ale i z toho, co jíme. Proto mohou zákazníci nalézt v portfoliu a zcela bez výčitek ochutnat Ketomix víno nebo pět druhů nízkosacharidových belgických čokolád. Pro psychiku je právě odměňování důležité a při dodržování diety je příjemnou součástí, kterou se KetoMix snaží svým zákazníkům dopřát. Kromě toho mohou zákazníci své chutě na sladké zahnat i výrobky z čekanky.

Prozkoumat opravdové příběhy skutečných lidi, kteří zhubli s KetoMixem a začali tak novou kapitolu života,
je možné na www.ketomix.cz nebo facebookové poradně

 

Více informací naleznete na www.ketomix.cz

 

 

 

KetoMix

dieta je postavena na principech tzv. ketonové diety. Nabízené produkty je možné používat ve fázi hubnutí jako celodenní stravu i samostatně jako běžná proteinová jídla. KetoMix produkty se vyrábějí z kvalitního syrovátkového proteinu, finální produkt se zpracovává v České republice. KetoMix jídla plně vyhovují přísným podmínkám HACCP certifikace. Výroba produktů KetoMix společně s internetovým obchodem splňují veškeré požadavky Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Značka působí na českém a slovenském trhu.