Vyhrajte nápoj Volup Up


Volume Up drink je instantní nápoj, který zesiluje fyzický i psychický výkon. Zajišťuje v těle stálou hladinu glukózy, která je hlavním zdrojem energie při náročné fyzické činnosti. Je také „palivem“ pro správnou funkci mozku. Nejedná se o klasický energetický nápoj. Neobsahuje látky jako taurin či kofein, které způsobují nárazový efekt nabuzení, jež velmi brzy opadá. Volume Up Drink svým složením zásobuje svaly i mozek glukózou. Tato zásoba energie probíhá postupně a rovnoměrně. Díky tomu člověk podává silný soustředěný výkon po daleko delší dobu.

Jedná se o český výrobek vyvinutý pohybovým specialistou, Josefem Andrlem. Produkt prošel čtyřletým výzkumem pod dohledem doktorských kapacit. Zároveň byl testován na sportovcích a českých sportovních reprezentantech.

Mezi hlavní složky patří kombinace sacharidů, rýžový protein a kakao. Kakao je v dnešní době brané za super-potravinu. Obsahuje velké množství antioxidantů, minerálů a vitamínů. Jsou známé i jeho antistresové funkce podporující mozek. Volume Up drink neobsahuje žádné konzervační látky, lepek ani laktózu. Drink je vhodný pro každou fyzicky i psychicky náročnou zátěž. Mimo samotný sport jej mohou používat lidé s náročnou prací, studenti při učení či kojící matky.

Existují dva typy Volume Up drinku – mužský a ženský. Od sebe se odlišují v samotné receptuře, která je pro každé pohlaví vyvinuta zvlášť v závislosti na stavbě těla a jeho spalování.

  

 

Více informací na www.volumeup.cz

 K zakoupení v prodejnách Sportisimo. Doporučená cena 69 Kč.

 

Na výherce čeká balení nápojů VolumeUp!