Květnový zelený boxík plný novinek je tu!

Květnový zelený boxík plný novinek je tu!

Máme to potěšení, představit vám opět aktuální výběr těch nejlepších novinek,
které můžete objevit na našem trhu!


Dr. Oetker Dort Pavlova

Neodolatelná kombinace křehkého sněhového těsta, malinového krému a čerstvého ovoce. Dort je pojmenovaný po slavné ruské primabaleríně Anně Pavlovové, která v letech 1926 a 1929 navštívila Austrálii a Nový Zéland. Šéfkuchař hotelu Wellington se inspiroval její načechranou baletní sukní a připravil křehký dort ze šlehaných bílků ozdobený šlehačkou a ovocem. Příprava Pavlova dortu Dr. Oetker je tak jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. Pomalým pečením, tzv. sušením, získává Pavlova křehký a rozpraskaný povrch, ale měkký a vláčný vnitřek.

 Cena 69,90 Kč

 

Frisco Spritz

Frisco v letošním roce přichází s letní limitovanou edicí inspirovanou populárním míchaným drinkem. Podmanivá chuť hořkého pomeranče doplněná směsí bylin se spolu snoubí v mimořádně osvěžujícím drinku, který si můžete vychutnat hned po otevření, bez nutnosti míchání. Obsah alkoholu 4,5 %
 Cena 20,90 Kč
 

Jupí Piňacolada

Piña Colada, Karibik a pláže – to vše patří neodmyslitelně k sobě a vytváří tak atmosféru odpočinku a relaxace. Tuto atmosféru si, alespoň částečně, můžete navodit i doma na zahradě a to díky našemu lahodnému Koktejl sirupu Piña Colada. Svěží ananasový sirup doladěný sladkou chutí kokosu. Koktejl z roku 1954, přezdívaný perla Karibiku, pochází z Portorika, kde byl dokonce prohlášen za národní nápoj.

 Cena 69,90 Kč

 

Penam Toustís světlé

Toustís jsou hit, který má ve světě mnoho jmen (například v Anglii ho najdete pod názvem English muffin)
a různě dlouhou tradici, ale jedno mají společné: všude je milují pro skvělé snídaně, svačiny nebo grilování. Jsou totiž úžasně praktické a okamžitě povolí uzdu vaší fantazii. Díky tomu určitě budete toustís plnit nejrůznějšími dobrotami, jako jsme to udělali my. Konečně máte také možnost vyzkoušet pečivo, které dnes hýbe světem.

 Cena 32,90 Kč

 

Racio Knäckebrot skořice

Knäckebroty jsou pro mnohé z nás nedílnou součástí snídaně nebo odpolední svačinky. Oblíbenou pochoutku najdete na českém
trhu nově i ve sladké variantě se skořicí, vaše snídaně tak okamžitě získají nový šmrnc. Mlsat je můžete jen tak, skvěle chutnají dětem i dospělým s ovocem, tvarohem nebo jogurtem či sladkou pomazánkou.

 Cena 42,90 Kč

 

O spoustě dalších novinek se dozvíte na www.brandnoozbox.cz