Letní sladkosti jménem Captain Candy

Letní sladkosti jménem Captain Candy

Ovocné candies od Captain Candy: šťavnaté „must haves“ tohoto léta!


Co se vám vybaví, když se řekne léto plné chuti? Sorbety, chlazený meloun, čerstvé jahody, třešně nebo třeba právě utržené maliny? To všechno je tak nějak tradičním symbolem prázdnin. Ale letos se k nim přidává ještě jeden: novým „must have“ se totiž v létě 2019 stávají ovocné candies z obchodů Captain Candy! Z obchodů, v nichž se obyčejné nakupování sladkostí mění v dobrodružnou výpravu za poklady v podobě těch nejkvalitnějších candies, které jste kdy měli tu čest ochutnat!

Captain Candy vám v originálních designových obchodech stylizovaných do podoby úžasné pirátské lodi nabízí hromady ovocných candies. Jsou dokonale šťavnaté, bez zbytečných dochucovadel, barviv nebo konzervantů.
A když si vyberete právě ovocné, jsou skutečně ovocné. Navíc všechny vyráběné v té nejvyšší, prémiové kvalitě, jež k  mlsání zláká i nejnáročnější gurmány!

Příjemně osvěžující umí být kyselé candies: třešinky, ovocné chobotničky, melounové plátky, kouzelné prstýnky nebo třeba jablečné žabičky? Když je ochutnáte, v prince se pravda nepromění, ale na pár chvil vám dovolí zastavit se a vychutnávat si tu báječnou šťavnatost bez ohledu na to, kde právě jste a co právě děláte…

Dáte si něco vyloženě sladkého? Jsou tu banány, broskvová srdíčka, borůvkoví delfíni, jahody nebo jahodové spirály lásky, třešňové chobotničky nebo hrozny se šťávou z hroznového vína. Je toho hodně, a vy můžete při každé návštěvě prodejen Captain Candy ochutnat něco. Třeba i ovocné marshmallow, které se v puse doslova rozplývají.

A kde báječné candies seženete? Obchody Captain Candy jsou v Praze na čtyřech místech: v ulicích Melantrichova 11, Uhelný trh 6, Na Příkopě 10 a Karlova 7. A klidně se stavte i večer, cestou z práce, dát si něco malého za odměnu. Captain Candy má otevřeno až do nočních hodin!

Nestíháte? Využijte možnost objednat si šťavnaté candies na www.captain-candy.cz, kde vám kromě klasického doručení nabízí i výjimečný nákup s doručením po Praze do 90 minut!!! Tak malá chvilka vás dělí od candies Captain Candy. Počkáte si, nebo je půjdete ochutnat osobně?