Vyhrajte sirupy Kitl dle vlastního výběru

Vyhrajte sirupy Kitl dle vlastního výběru

Barevné limonády, zábavné letní koktejly, ale i horké nápoje. To vše během chvilky připravíte z ovocných a bylinných sirupů Kitl.


 

Lahodné sirupy značky Kitl by vám doma neměly chybět. Vyrobené z těch nejlepších surovin a zpracované šetrně, tak, aby si ovoce i bylinky zachovaly co nejvíce chuti i účinných látek. Žádná zbytečná chemie. A i přesto plné barev. Dětem z nich připravíte skvělou limonádu a hostům na grilovačce originální koktejl. Pokud si s námi léto bude i nadále tak pohrávat, můžete mít během pár vteřin hotový i teplý nápoj na prohřátí.

Své oblíbené druhy Syrobů Kitl můžete vyhrát teď a tady!

Je jen na vás, jak a s čím si je pak dáte. S perlivou vodou a plátkem citronu? Ginem, vodkou, rumem nebo třeba martini? Se sektem? Inspiraci na celé léto máte na www.kitl.cz. Ty nejlepší recepty od zkušených barmanů pěkně pohromadě. Snadné, rychlé a originální.

Mezi nejoblíbenější sirup dlouhodobě patří Malinový Syrob Kitl. Tradiční chuť poctivého sirupu tak, jak si je pamatujeme z dětství a jak si malinový nápoj opravdu představujeme. Poctivý a plný chuti. V létě Malině šlape úspěšně na paty Grepový Syrob Kitl. Je plný ovoce a díky své přirozeně jemně nahořklé chuti je ideální pro přípravu osvěžujících limonád.

Ambiciózně mezi ně letos vstoupil i Okurkový Syrob Kitl. Limitovaná edice je připravená pouze na letní měsíce. Pokud jste ještě nevyzkoušeli, připravte se na skvělý zážitek. Například Okurkové Tini, tedy drink založený na Martini, si určitě zamilujete. Jeho výroba trvá asi půl minuty, a když dodržíte doporučený postup a suroviny, určitě to bude stát za to

Všechny druhy sirupů Kitl jsou k dispozici na eshopu firmy, v prodejnách zdravé výživy, na trzích, v lékárnách
a také ve vybraných velkoobchodech.

Vyhrajte zdravé sirupy Kitl

Soutěžíme o výrobky české firmy Kitl. Tři výherci obdrží voucher na nákup v eshopu Kitl.cz v hodnotě 300 Kč. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

Staňte se také fanouškem na Facebooku.

 

 

Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.

Soutěžícím držíme palce!

 

 

 

Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.

 

Výherci:
L. Kremaříková, E. Janková