Vyhrajte nejprodávanější konopný hřejivý gel Arthrocann

Vyhrajte nejprodávanější konopný hřejivý gel Arthrocann


 

PROČ KONOPÍ?

Konopí „Zelené zlato“ má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti přináší úlevu
a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech.

Konopná semena a olej jsou jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin. Kromě vzácné kyseliny gama-linolenové obsahují omega 6 a omega 3 v dokonalém poměru 3:1 (lidská kůže je obsahuje v poměru 4:1). Obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin. Esenciální se jim říká proto, že si je lidské tělo neumí samo vyrobit a musíme je přijímat z potravy nebo vstřebáváním.

Arthrocann hřejivý gel s koloidním stříbrem je určený pro masáže v oblasti kloubů, svalů, šlach a zad. Přináší rychlou úlevu, uvolnění a osvěžení pokožce při svalové únavě i při obtížích pohybového aparátu. Gel s originální kombinací účinných látek přispívá k rychlému pocitu úlevy. Výrazný prohřívací efekt přináší výtažek z pálivých papriček „kapsaicin“ spolu se skořicí. Gel prostřednictvím masáže podporuje zmírnění svalové únavy po sportu i fyzické námaze. Díky své konzistenci se dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný.

Zakoupit můžete na: E-shop www.annabis.cz   nebo žádejte ve Vaší lékárně

 

Více informací také na FB: https://www.facebook.com/annabis.cz/

 

Staňte se členem klubu Annabis

Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.
Registrace zde: https://www.annabis.cz//muj-ucet

 

 

Správnou odpověď naleznete na www.annabis.cz

 

 

 

Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.

 

Výherci jsou:
A. Křelinová, P. Součková, J. Řepková