Pročti se létem s hromadou dobrot!

Pročti se létem s hromadou dobrot!

Nejlepší je čtení, když máte po ruce nějakou tu dobrotu :-) 


 

Křupavá dokonalost

Letní explozi křupavosti zažijete s tyčinkou Milka Crunchy Break. Jemná mléčná čokoláda s příchutí oříšků se ukrývá v lahodném křupavém těstíčku. Pro opravdové čokoládové požitkáře je sušenka navíc polomáčená v jemné alpské čokoládě. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.
 
K dostání ve dvou variantách – světlá a kakaová. Cena MOC 10,90 Kč, 26g.

  

To nejlepší od každého

Pokud přemýšlíte, jestli vás při čtení oblíbeného autora popadla chuť na čokoládu, nebo sušenku, sáhněte po tyčince Milka Oreo. Pod obalem čeká ta nejjemnější alpská čokoláda a uvnitř spousta smetanové náplně, kterou doplňují kousíčky sušenek Oreo. To je prostě tak, když se sušenka zakutálí do té nejlepší čokolády Milka. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

  Cena MOC 10,90 Kč, 37g

 

Roztoč to se sušenkou

Většina nezapomenutelných zážitků je v létě spojena s cestováním, přáteli a dobrým jídlem. Proto vám na jakékoliv cestě nesmí chybět sušenky Oreo, s kterými zažijete bláznivou jízdu. Spojení dokřupava upečených kakaových sušenek s vanilkovou příchutí nejvíce oceníte při slavném rituálu „otoč, olízni, omlékuj“. Vychutnejte si jedny z nejoblíbenějších sušenek při jakékoliv příležitosti. Vzhůru za dobrodružstvím! Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

  Cena MOC 10,90 Kč

 

Lahodná svačinka

Jestli máte chuť na něco lahodného, sáhněte po Brumíkovi. Spolu s měkkým piškotem, který je jako vánek, vás uvnitř potěší i jemná čokoládová náplň. Brumík je vyroben z celozrnné mouky a neobsahuje žádná barviva ani konzervanty. Ideální svačinka pro malé i velké. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

  Cena MOC 9, 90 Kč

 

Spolehlivá zbraň na letní vedra

Je vám po cestě k vodě horko k padnutí? Problém můžete vyřešit elegantně s pomocí bonbónů Halls. Díky limetkové příchuti budete mít pocit, jako byste měli v ruce osvěžující limonádu a úplně zapomenete na sluneční paprsky. Navíc jich je v balení dost pro všechny, se kterými k vodě míříte. Zapojte se do soutěže na www.proctiseletem.cz a vyhrajte dobroty na léto.

  Cena MOC 15, 90 Kč