Zažijte domácí wellness

Zažijte domácí wellness


Okamžiky štěstí - To je wellness

Pracovní den je pryč, nadešel čas na relaxaci! Každý člověk občas potřebuje chvilku pro sebe. A proto je tady naše kolekce wellness s příjemnými textiliemi, masážním a kosmetickým vybavením a drobnostmi pro nastolení vnitřního klidu a rovnováhy. Dopřejte si vše pro blaho těla i duše. Kolekci „Okamžiky štěstí“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 26. srpna, v e-shopu tchibo.cz již od 20. srpna 2019.

 

Polštář s výplní z vloček dřeva limby
Výplň je ze 100 % z vloček dřeva limby z rakouských Alp. Polštář zdobí nápis. Potah lze sundat a prát.
Velikost polštáře je 20 x 40 cm. Předběžná cena 399 Kč.

Dřevo limby
Borovice limba vydává příjemnou, trvalou, přírodní vůni s uklidňujícím účinkem. Načervenalé suky a výrazné letokruhy dodávají dřevu jeho charakteristický zcela jedinečný vzhled. Limba je známá také jako „Královna Alp“, její vlastí jsou evropské velehory. A právě drsné klima má pozitivní vliv na optimální vývoj vlastností tohoto dřeva.

Buddha
Soška pro štěstí. Symbolizuje vnitřní sílu a moudrost. Velikost sošky je 16 x 6,5 x 12,5 cm.
Předběžná cena 299 Kč.

Aromalampa
Svícen aromalampy je z porcelánu. Součástí balení jsou čtyři aromatické vosky – levandule, citrónová tráva, jasmín a růže. Rozměry svícnu jsou 15 x 13 x 8,5 cm. Předběžná cena 399 Kč.

Sportovní podprsenka
Bezešvá sportovní podprsenka. Přední a zadní strana má zdvojenou vrstvu a zapracované různě pletené zóny pro větší komfort. Předběžná cena 349 Kč.

Tepláky
Tepláky jsou z 30 % z biobavlny. Mají široký elastický pas se saténovými šňůrkami na zavazování.
Předběžná cena 549 Kč.

 

Meditační polštářek
Výplň tvoří špaldové plevy. Tvrdost a výšku polštářku lze upravit. Bavlněný potah lze sundat a prát. Polštářek je opatřený praktickým poutkem na pověšení. Předběžná cena 599 Kč.

Triko s ozdobným uzlem
Triko je vhodné na jógu. Je opatřeno úpravou DryActive Plus. Předběžná cena 299 Kč.

 

7/8 legíny s celopotiskem
Moderní styl. Legíny jsou z měkkého elastického materiálu a mají pohodlný vysoký pas. Předběžná cena 499 Kč.

Pás na masáž nohou
Masíruje fascie chodidel, a uvolňuje tak unavené nohy. Pásy jsou pružné, přizpůsobí se velikosti každé nohy. Masážní kulička je z plastu, její průměr je 3 cm. Předběžná cena 199 Kč.

Masážní pás
Uvolní šíji, ramena, záda, pas, břicho i nohy. Pět masážních válečků je z plastu, úchyty z neoprenu. Délka pásu je 108 cm. Předběžná cena 549 Kč.

 

 

Nakupujte na www.tchibo.cz 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.