Odkud se rodí sebevědomí

Odkud se rodí sebevědomí

Spodní prádlo ženy často braly na lehkou váhu, protože není vidět. V šatníku mnoha žen se tak množily staré kalhotky,podprsenky a vedle nich pak ty na speciální příležitosti. Jenže každý den by měl být speciální příležitostí a právě to je důvod, proč by každá žena měla investovat do kvalitního prádla, které ji bude příjemné.


Materiál je důležitý

Už jsme se naučily, že umělé materiály vždy nedělají dobře naší kůži. Ale zapomínáme stále na naše intimní partie, které si zaslouží ještě větší pozornost. Kůže potřebuje dýchat, což některé polyesterové materiály neumožňují. Ovšem neplaťte si pohodlí přírodních materiálů s nehezkými babičkovyskými střihy. S novou kolekcí Cheerful od značky Lisca si můžete příjemné přírodní materiály vychutnat i s krajkovými detaily.

Svádějte se

Zapomeňte na svého partnera a pokud žádného nemáte, zapomeňte, že jej nemáte a začněte svádět sama sebe. Zamilujte se do sebe. Například kolekce Luxury dream, která svou luxusní harmonií materiálů vyzařuje troufalost a svůdnost. Průsvitná výšivka, hedvábná měkkost a atraktivní efekt tetování diskrétním způsobem odhalují kůži a stírají hrenice mezi skutečností a sny, ženskostí a troufalostí. A věřte, že v takovém prádle se budete celý den cítit sebevědomá a svůdná.

  

Nebojte se své sebevědomí ukázat

Stále více a více populárnějším se stává decentní prosvítání spodního prádla. Je to tajný tip francouzek, které jsou známy svým šarmem. Nikdy neodhalí příliš, pouze si laškovně hrají například s černou krajkovou podprsenkou, která prosvítá pod bílým vrškem a nechává vše tak na fantazii. Nebo důmyslná ramínka v šatech s holými zády.  A nikdy nestárnoucí zajímavé body, které je zcela součástí outfitu spolu s kalhotami nebo sukní a je možné jej kombinovat s elegantním sáčkem.

 

A kde nakoupit?

Podívejte se na www.lisca.cz

 

Také pro vás připravujeme soutěž o prádlo dle vlastního výběru v hodnotě 1 000 Kč.

Sleduj náš web, FB a IG!

 

redakce dokonalky :-)