Přijďte si na Festival Evolution skvěle nakoupit a zároveň odpočinout

Přijďte si na Festival Evolution skvěle nakoupit a zároveň odpočinout

Umíte ve svých vztazích používat intuici a umět se správně rozhodovat či reagovat na druhého?
I taková témata se budou řešit na Festivalu Evolution, který svou nabídkou potěší všechny zájemce o zdravý životní styl, osobní rozvoj i věci mezi nebem a zemí. Konat se bude o víkendu 21. – 22. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.


Během dvou dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také zdravě a bez výčitek. Kromě festivalových slev, ochutnávek a akcí totiž na vás čekají produkty, které jsou kvalitní a zpracované s ohledem k přírodě.
Na expozicích více než 250 vystavovatelů najdete nejširší nabídku certifikovaných potravin, bio produktů, přírodní kosmetiky, ekologické drogerie, ale také potřeb pro děti, udržitelné módy nebo barefoot obuvi. Na festivalu můžete navíc vše ochutnat, vyzkoušet a dozvědět se další užitečné informace. Součástí festivalového dění je
i programová nabídka, která se s vystavovatelskou částí doplňuje a rozšiřuje ji. Připravena jsou  témata týkající se zdraví, vhodného složení potravin, ale také přednášky o výchově, vztazích a vyzkoušet si můžete i cvičení na protažení celého těla, jako například bollywoodský tanec, taiči nebo jógu.

 

Vztahy i rituály pro ženy

Na festivalu nebude chybět známá vědma a kartářka Helen Stanku, která si připravila přednášku na téma Vnitřní síly. „Jaká je alchymie dlouhodobých vztahů? Jak moc ve vztazích pomáhá skryté napojení a souznění? Umíte vycítit náladu svého partnera? Jak vzbudit sympatie? Intuice vám pomůže lépe a rychleji rozpoznat, co partner chce nebo potřebuje.

Pokud vás zajímají ženské rituály, zavítejte na přednášku spojenou s uvedením knihy Barbory Zemanové s jednoduchým názvem Ženské rituály. Na přednášce Věry Várady se zase můžete dozvědět, jaké kameny se hodí pro jednotlivá znamení, jak kameny vybírat, čistit a nejlépe využívat jejich moc. Zjistíte také, jak se naladit na jejich léčivou a harmonizační sílu. Charlotte Benátská prozradí, proč je důležité poznat sama sebe, vědět kdo jsem, co chci a v čem tkví má vlastní hodnota. A především co můžeme dělat, abychom se cítili vnitřně spokojeni.

Existuje optimální váha? Je skutečně nadváha a obezita novodobá epidemie se závažnými zdravotními důsledky pro populaci? Komplexní pohled na tělesnou váhu a její kontext v tématu zdraví bude náplní přednášky lékaře funkční medicíny Jana Vojáčka, kterou doporučujeme si nenechat ujít.

Chybět nebudou přednášky a workshopy věnované výchově a vzdělávání. O dětech se bude na festivalu nejen mluvit, ale také pro ně budou připraveny workshopy a tvořivé dílničky, takže se nudit rozhodně nebudou. Součástí bude hlídací koutek i prostor pro nakrmení a přebalení těch nejmenších.

 

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu
najdete na www.festivalevolution.cz.