Jak na pigmentace, žilky nebo rozšířené póry

Jak na pigmentace, žilky nebo rozšířené póry

Staršími na pohled nás nedělají jen vrásky, ale také povadlá pleť, pokleslá víčka a vady na kráse jako rozšířené žilky, póry nebo pigmentace. Bohužel jde o problémy, se kterými už si běžné krémy a oleje neporadí. Pokud se jich chcete zbavit, je třeba se svěřit do rukou zkušeného dermatologa. Jak na to?


 

Hydratace je základ

V průběhu roku je důležité pleti pravidelně dodávat vláhu a podpořit tvorbu kolagenu. To s přehledem zvládne hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou. Tato tělu vlastní látka má jedinečnou schopnost vázat na sebe vodu, a tím účinně hydratovat pleť, zlepšovat její pružnost a vyhlazovat jemné vrásky. „Hloubková hydratace je injekční ošetření, kterým do hlubších vrstev kůže vpravujeme aktivní látky. Ty zlepšují hydrataci, tonus a kvalitu kůže," vysvětlila nám primářka oddělení dermatologie v Institutu Asklepion MUDr. Hana Smutková.

Krevní plazma dodá potřebnou výživu

Čas od času bychom se měli zaměřit také na obnovení rovnováhy pleti. Pokožka potřebuje mnoho vitamínů
a dalších vyživujících a hydratačních látek. To vše jí můžeme dodat ve vitamínovém koktejlu získaném z vaší vlastní krve omlazením vlastní krevní plazmou. „Plazmaterapie zlepší celkový stav a vzhled pleti. Po aplikaci dojde k regeneraci kožních buněk, k vypnutí pokožky zevnitř, k projasnění barvy a korekci kruhů pod očima. Jelikož dochází u této metody k lehkému vypnutí pleti, nazývá se někdy jako plazmalifting,“ říká MUDr. Kateřina Klauzová, MBA, korektivní dermatoložka Asklepionu.

Komplexní omlazení tváře i očního okolí

Laserové ošetření Fotona 4D je unikátní kombinace čtyř laserových výkonů proti stárnutí, které působí v hluboké, střední i povrchové vrstvě kůže. Maximálně stimuluje kolagenová vlákna a díky tomu dojde k výraznému efektu omlazení včetně vyplnění nosoretních vrásek. Pleť je viditelně pevnější a hladší. Zároveň odstraní nedokonalosti jako popraskané žilky, pigmentové skvrny nebo rozšířené póry. Speciální mód Fotona Smooth Eye pro radikální lifting očního okolí viditelně během pár minut vyhladí jemné vrásky v této oblasti a vypne povadlá horní i dolní víčka bez jizev a nutné dlouhé rekonvalescence.

Kombinace toho nejlepšího vaší pleti na míru

Lasery, radiofrekvence a hydratace jsou již dlouho naším elixírem mládí. Zkrocenou energii, která umí udělat pleť dokonalou, dermatologové Asklepionu používají pod souhrnným názvem Fontána mládí 2019. Díky unikátním kombinacím 4 ošetření, které se vzájemně skvěle doplňují a zároveň jsou přesně zvolená na míru, bude vaše pleť do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Na jaká ošetření se například můžete těšit? Radiofrekvenci eMatrix pro vyhlazení pleti 
a remodelaci kolagenu, intenzivní pulzní světlo IPL pro sjednocení tónu pleti a odstranění pigmentací, lasery pro odstranění žilek, pigmentací i podporu tvorby kolagenu, kyselinu hyaluronovou či krevní plazmu pro hloubkovou hydrataci a vyhlazení vrásek. Pokud jste je ještě nevyzkoušela, je teď ten správný čas.

Nová generace laseru Vbeam šetrně odstraní cévky i pigmentace.

Pro naše pacienty chceme vždy nejnovější technologii,“ říká doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., majitel Institutu Asklepion, kde jako první v ČR začali používat novou generaci pulzního barvivového laseru Vbeam Prima pro šetrné a efektivnější odstranění cévek, jizev či pigmentací. Na vývoji laseru americkým výrobcem se specialisté Asklepionu přímo podíleli konzultacemi a klinickými studiemi. Svěřte krásu a zdraví své pleti těm nejlepším.


                                       před                                                                                  po