Čas na odpočinek s těmi nejlepšími produkty na každý den. Navíc soutěž: Tchibo poukázky

Čas na odpočinek s těmi nejlepšími produkty na každý den. Navíc soutěž: Tchibo poukázky

Přinášíme vám povlečení, ve kterém se vám bude spát s ještě lepším pocitem. Je totiž vyrobené z biobavlny nebo s podílem recyklovaných materiálů. Díky tomu se můžete příjemně zachumlat a vychutnat si naplno útulnost domova a zároveň dobrý pocit z toho, že šetříte životní prostředí. 


 

Pohodu a relaxaci podpoří i další produkty této kolekce jako je osvětlení LED vydávající teplé bílé světlo či měkoučké textilie. Oddejte se krásnému pocitu nicneděláni o chvilku déle! Kolekci „Čas na odpočinek“ najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 7. října, v e-shopu tchibo.cz již od 1. října 2019.

 

Vonná svíčka
S vůní čerstvého lnu. Nádobka je z keramiky, víčko z masivního dřeva. Výška svíčky je 10 cm, průměr 9 cm. Předběžná cena 249 Kč.

Domácí obuv
S příjemnou umělou kožešinou. Obuv má korkovo-latexovou podrážku s mírným profilem.
Předběžná cena 499 Kč.

Podnos do postele
S praktickými vychytávkami. Podnos má zásuvku opatřenou na zadní straně otvorem například pro vedení kabelu od nabíječky, prohlubeň pro stabilnější držení nápoje a protiskluzovou zarážku na hlavní desce, která je výklopná. Rozměry podnosu jsou 50 x 22,5 x 31 cm. Předběžná cena 999 Kč.

  

Skleněná karafa na čaj
S neoprenovým potahem pro udržení teploty. Karafa má výkyvné víko, které se automaticky otvírá a zavírá při nalévání. Je z borokřemičitého skla a její objem je 1 litr, výška 28 cm. Předběžná cena 799 Kč.

Lampička na čtení s LED
Lampička poskytne dostatek světla na čtení, ale neruší. Lze ji dobíjet přes USB. Svorka, díky které lampička drží v knize, je z plastu. Předběžná cena 299 Kč.

Přehoz z umělé kožešiny
Jeden přehoz, dvě různě vypadající dekorace. Přehoz má z jedné strany umělou kožešinu, z druhé má velurovou kůži. Rozměr přehozu je 150 x 200 cm. Předběžná cena 1.490 Kč.

  

Povlaky na dekorační polštářky, 3 ks
Každý povlak v jiném designu. Povlaky jsou bavlněné, se zapínáním na zip. Jsou velké 50 x 50 m.
Předběžná cena za sadu 499 Kč.                                

Nástěnné svícny na čajové svíčky, 2 ks
Svícny z lakované oceli. Jsou o velikosti 12,5 x 20 x 7,5 cm. Součástí balení jsou dvě čajové svíčky.
Předběžná cena za sadu 299 Kč.

Světelný řetěz s LED
Něžně peříčková atmosféra. Řetěz s funkcí časovače má 10 pevně zabudovaných LED světýlek v koulích ozdobených umělými peříčky. Celková délka řetězu je 3,5 m, průměr každé koule je 8 cm.
Předběžná cena 499 Kč.

Oboustranné povlečení renforce
Povlečení je ze 100% biobavlny. Je měkké, lehké a hladké. Díky zapínání na zip se snadno povléká. V nabídce je standardní, tedy povlak na polštář o velikosti 90 x 70 cm a povlak na peřinu o velikosti 140 x 200 cm za předběžnou cenu 549 Kč a na dvoulůžko, tedy dva povlaky na polštář o velikosti 90 x 70 cm a povlak na peřinu o velikosti 200 x 200 cm za předběžnou cenu 649 Kč.

   

Více informací a produktů na www.tchibo.cz 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.

 

 

Na tři z vás čeká poukaz 300 Kč na nákup v obchodech Tchibo nebo na www.tchibo.cz 

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku.

 

 

 

Výherci:
R. Kroupová, J. Zelenková, K. Krpalová