Jak zamaskovat přebytečná kila?

Jak zamaskovat přebytečná kila?


Maskování přebytečných kil je pro nás ženy něco jako pro muže dát si k večeři dvě tři pivka. Stalo se to už součástí našich denních rituálů. Oblečeme šaty a tu vidíme „madla“ lásky, tady nám nepříjemně vylezl špíček na boku a zezadu to v zrcadle taky nevypadá jako zadeček brazilské tanečnice. Ať už jsou naše vidiny oprávněné nebo ne, chceme vypadat dokonale a to nejen pro chlapa, ale chceme se líbit i sami sobě.

Co dělat v případech, když oblečení zrovna nesedí jak má a my tam vidíme spoustu nedostatků? Sice už odzvonilo letním šatičkám a pomalu začneme vrstvit. To ale neznamená, že je s šaty konec. Máme pro vás dokonalý TIP na spodní – stahovací prádlo značky Intimidea. Konkrétně tedy dámskou formující spodničku, která je navíc bezešvá, takže se bude skvěle hodit pod šaty na tělo, večírkové outfity a také pod plesové šaty.

My jsme pro vás vyzkoušeli Sottoveste Controlbody Plus. Jedná se o stahovací, formující a bezešvou spodničku. Zvolili jsme tělovou barvu, aby se dala použít i pod světlejší (li etní) šaty. Silný stahovací efekt zformuje a zeštíhlí postavu. Hlavně tedy ty nejdůležitější partie jako jsou pas, boky a hýždě. Příjemný je
i materiál – jemné elastické mikrovlákno, které se tělu dokonale přizpůsobí a dodá mu tak pocit pohodlí
a komfortu. Navíc má odnímatelná ramínka, která můžete vyměnit za průhledná a ty jsou součástí balení.

 


Nám se výrobek skvěle hodil pod průsvitnější šaty, takže opravdu sloužil i jako spodnička a nemuseli jsme se stydět za prosvítající spodní prádlo.

Dalším plusem je cenová dostupnost výrobku a také to, že firma je česká a my rádi pomáháme a podporujeme české značky. 

 

Dámskou spodničku Controlbody Plus Intimidea zakoupíte na www.intimidea.cz

 

 

 

Již brzo se můžete těšit na soutěž o poukázky na nákup spodního prádla. Sleduj také FB Intimidea.