Soutěž o limitovanou edici pro všechny malé i velké školáky

Soutěž o limitovanou edici pro všechny malé i velké školáky


 

Děti se už plně aklimatizovaly na školní režim a část svého času musí začít věnovat také domácí školní přípravě. Zpříjemněte jim chvíle volna a připravte překvapení s limitovanou edicí bonbonů Haribo, potěší malé princezny, udatné rytíře i milovníky zvířat.

Soutěžte s námi o mix bonbonů z limitované edice společnosti Haribo, která se snaží zpříjemnit všem školákům vstup do nového školního roku. V edici jsou hned čtyři druhy bonbonů, které děti zavedou do kouzelného světa rytířů, princezen a draků, i do zvířecího světa plného roztomilých mazlíčků. Milovníci želatinových bonbonů se mohou těšit na ovocné příchutě jako je třešeň, borůvka, malina, broskev, pomeranč, citrón i na kombinace jako jablko s hruškou nebo pomeranč s banánem.

Soutěžte o mix želatinových bonbonů Haribo Ritter-Freunde, želatinových bonbonů na marshmallow polštářku Kuschelwuschel a Happy Ponies a také o vegetariánské bonbony Bauerhof-Spass. Vybere si každý. Zpříjemněte si první měsíc školy a užijte si sladké chvilky mlsání.  

   

 

Vyhrajte balíček mixu bonbonů :-)

 

 

Výherci:
L. Šikolová, D. Brzák, M. Kolsová