Soutěžte o 3x Emco mix produktů do školy

Soutěžte o 3x Emco mix produktů do školy


 

Nový školní rok je tady a neznamená to nic jiného, než že děti nasadily aktovky na záda a vyrazily do lavic. Zatímco pro prvňáčky je to něco nového, zajetí školáci už tuší, co je čeká. Přesto mají žáci všech ročníků jedno společné – svačinky. Sbalte dětem do aktovky vhodný snack podle jejich gusta, ať dají sbohem potravinovým automatům plných nevýživných, ač lákavých sladkostí. 

Slibovali jste si se začátkem školního roku, že budete pečlivě připravovat svačinky na každý den nejen dětem, ale i sobě? Kolotoč povinností občas dožene každého, a proto jsou tu výživné a chutné Emco produkty, které vám přípravu výrazně zjednoduší. Soutěžte o 3 balíčky mix produktů, mezi nimž najdete nejen sušenky a krekry ke svačince, ale také Super kaši a Super mysli k snídani.

 

Tip: Produktový box „Rozbal to ve škole“

Tento praktický box plný Emco svačinek ušetří čas každé mamince. Obsahuje 44 kusů výrobků, mezi kterými jsou i oblíbené Emco ořechové tyčinky, 100%  ovocné tyčinky bez přidaného cukru nebo dětské sušenky Biskiti. Kompletní obsah boxu a další informace najdete na stránkách www.emco.cz, kde si můžete produktový box „Rozbal to ve škole“ objednat za výhodnou cenu 595 Kč a využít tak dopravy ZDARMA až domů. Zásobu svačin tak lze mít po ruce každý den.

 

 

 

 

Nápovědu hledejte na www.emco.cz

 

 

 Výherce informujeme emailem. 
Zveřejňováni jsou ihned po zpětné reakci.