Tipy pro děti a maminky, které by potěšily i Gutha-Jarkovského

Tipy pro děti a maminky, které by potěšily i Gutha-Jarkovského

Vánoční nabídka od společnosti Babypoint


Pro ty, které věří, že Ježíškovi je třeba pomoci, aby byly děti i maminky spokojené, připravila společnost Babypoint pod stromeček několik tipů. Některé z nich, např. talířky, misky a další nádobí z bambusového dřeva od německé značky Lässig by jistě pochválil i proslulý Jiří Guth-Jarkovský, autor mnoha publikací
o slušném chování a ceremoniář prezidenta Masaryka. Více na stránkách společnosti Babypoint, dovozce
a distributora dětských výrobků
www.babypoint.cz

 

Sada Lässig Dish set Bamboo vede ke kultivovanému stolování

Ke kultivovanosti a etiketě stolování lze vést už ty nejmenší díky bambusovému servisu Dish set Bamboo německé značky Lässig, ve kterém chybí snad jen dezertní vidlička. Sada Dish set Bamboo  se skládá z talířku, mističky, lžičky a hrnečku a je vyráběna z přírodního bambusu a kukuřice v několika designech. Zdravá elegantní alternativa k plastovým talířkům neobsahuje těžké kovy, barviva ani chemické látky a perfektně se hodí pro děti od 12 měsíců.

 Orientační cena: 580,- Kč

 

 

Bambusové misky Lässig Platter bamboo: Kdo všechno sní, uvidí zvířátko

Z přírodního bambusového dřeva je vyrobena i mistička Platter Bamboo z kolekce Little Chums německé značky Lässig. Design mističky ve tvaru hlavy kočičky, pejska či myšky je dotažen  k dokonalosti vyobrazením zvířátek
i na dně mističky – k tomu se děti propracují, až když vše hezky snědí. Spodní díl mističky je opatřen silikonovým protiskluzovým kroužkem s přísavkou, aby odolal energickým pohybům malých dětí.

 Orientační cena: 530,- Kč

 

Boxy Lässig Toy Cube pomohou s úklidem hraček

Uklízení hraček rovněž patří ke slušnému vychování, naučit se ho mohou děti s novými úložnými boxy Lässig Toy Cube. Boxy třeba s motivem surikaty nebo jen s puntíky či proužky jsou z polyesteru a mají pevné dno. Uskladní hračky, knížky, plyšáky a další dětské poklady a pak je jednoduše uklidíte do police. Krychlový pořadač je velice stabilní a lze jej snadno složit a uklidit, pokud není používán.

 Orientační cena: 670,- Kč

  

Láhev s ohřívačem yoomi warmer zajistí teplou stravu i na procházce v lese

 Potřeba co nejrychleji nasytit hladové miminko, ať už v noci či na procházce v lese, „vynalezla“ ohřívací láhev yoomi, která do minuty ohřeje mléko na požadovanou teplotu (32 – 34 °C) díky speciálnímu ohřívači yoomi warmer. Ten se vkládá do lahvičky yoomi a po zmáčknutí tlačítka funguje jako průtokový ohřívač - mléko protéká speciálně navrženými kanálky tak, že při dosažení savičky má již ideální teplotu. yoomi warmer se hodí pro ohřev jak mateřského mléka, tak umělé výživy či dalších dětských nápojů. Dopředu si ho nabijete jedním ze tří způsobů - v mikrovlnné troubě již za 2 minuty, v horké vodě nebo v parním sterilizátoru.

Orientační cena: 530,- Kč

 

Teether Ring Wood – Silicone je zároveň kousátkem i hračkou

Teether Ring Wood - Silicone od německé značky Lässig je perfektní kombinací kousátka a hračky. Kroužek
je vyroben ze dřeva a silikonu a velikostí i materiálem podporuje rozvoj jednotlivých smyslů dítěte hned od narození. Např. při zvednutí hračky do úrovně očí je stimulována koordinace rukou a zraku dítěte, které se tak učí uchopovat věci a koordinovat své motorické dovednosti. Zároveň jeho pozornost přitahují dvě různé barvy
a materiály. Kousátko ve tvaru kroužku s vyčnívajícími elementy má zklidňující účinky na dásně a pomáhá redukovat bolest v době prořezávání zoubků. Zklidňující účinek je možné zvýšit vložením kousátka do ledničky.

 Orientační cena: 400,- Kč

 

Baby Ring pomáhá dětem najít pozitivní vztah k vodě

Nafukovací kruh Baby Ring je unikátní pomůcka pro koupání dětí od narození zhruba do tří let, ať už se cachtají doma ve vaně, nebo v bazénu, ale maximálně do hloubky jednoho metru. Kruh kolem krčku dítěte drží jeho hlavičku nad vodou a umožňuje mu volný pohyb s pocitem bezpečí, aniž by ho dospělý držel. Dítě se tak dobře adaptuje na vodní prostředí a může si snáze vybudovat pozitivní vztah k vodě. Baby Ring se vyrábí se ve tvaru kytice v několika barvách a ve dvou velikostech, které se od sebe odlišují vnitřním průměrem.

 Orientační cena: 360,- Kč

 

Kalhotky MonPeri Pants jsou vyrobeny z přírodních materiálů a běleny horkým vzduchem

Neparfémované jednorázové natahovací kalhotky MonPeri Pants jsou tenké a měkké jako bavlna. Vyrobeny jsou z přírodních materiálů (buničina a netkaná textilie) a běleny jsou horkým vzduchem, nikoli chlorem, proto se hodí i pro ty nejcitlivější pokožky. Vyrábějí se ve dvou velikostech pro miminka od 8 do 18 kg. Speciální boční lemy kalhotek MonPeri Pants obejmou nohy dítěte a zabrání tím úniku obsahu i nežádoucím haváriím. Elastický pas kalhotek zabraňuje sesunutí a zároveň se dá při svlékání snadno roztrhnout. Na vhodnost výměny upozorní indikátor vlhkosti.

 Orientační cena: 180,- Kč

 

BeSafe Pregnant vede pás v autě bezpečně pro těhotnou ženu i pro plod

BeSafe Pregnant je pomůcka pro těhotné ženy, která vede 3-bodový pás v autě co nejníže mimo měkkou tkáň břicha a plod.  Tím zajišťuje bezpečné a pohodlnější cestování bez pocitu tlaku na břicho zejména ve vyšším stádiu těhotenství. BeSafe Pregnant přidrží pás na místě bezpečném pro těhotnou ženu i plod, a to i při prudším zabrzdění. Vybírat lze mezi dvěma modely, původní se instaluje pomocí popruhu kolem opěradla sedačky, druhá varianta BeSafe Pregnant iZi FIX je uzpůsobena na ISOFIXové úchyty, lze ji však také připevnit pomocí popruhů. V obou případech se pomůcka položí na sedadlo řidiče anebo spolujezdce (vpředu i vzadu) a přichytí jedním
z popsaných způsobů. Následně se žena posadí, připoutá se pásy a spodní díl automobilového pásu zapne do úchytu na pomůcce BeSafe Pregnant. Pás je ideální používat od začátku těhotenství.

 Orientační cena: 1.000,- Kč

 

 

 

Společnost Babypoint s. r. o., přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, kdy se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět kočárky, cestovní postýlky, kolébky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti.

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.