Vyhrajte originální doplňky pro miminko od značky MimiWolf

Vyhrajte originální doplňky pro miminko od značky MimiWolf

Kvalitní a s láskou dělané dekorace jsou to, co chceme dopřát svým nejbližším. A přesně takové jsou doplňky pro miminka z dílny MimiWolf, o které si můžete tento týden zasoutěžit.
Radost vám udělá pavučinka snů, milníkové kartičky či originální plakát s údaji o vašem miminku.


 

Značka MimiWolf vyrábí doplňky pro děti a jejich rodiče. „Snažíme se dělat věci tak, aby byl náš zákazník maximálně spokojený. Průběžně přicházíme s novinkami, které nás s tím, jak náš kluk roste, zaujaly, a které sami využíváme,“ říká Petr Wolf, který značku spolu s manželkou přivedl k životu. Na začátku byly silikonové korále
a dekorace z nich, později přibyly plakáty, milníkové kartičky a další doplňky. Na svém e-shopu nabízí produkty také jiných značek a výrobců, se kterými spolupracují.

 

Tři výherci od nás získají miminkovský balíček (barevně dle přání), který obsahuje:

Pavučinku snů – dekoraci, která ozdobí kočárek nebo postýlku dítěte. Pavučinka je inspirovaná lapačem snů, který zavěšují indiáni volně do místnosti, nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Milníkové kartičky – milníkové kartičky jsou jednoduchou a stylovou pomůckou k zachycení nejdůležitějších momentů děťátka i těhotenství. Miminko můžete s kartičkami vyfotit, nebo je vložit do alba vedle konkrétní fotografie.

Plakát s údaji o miminku ve velikosti A4 – osobní a jedinečný doplněk pokojíčku. Motiv plakátu si vyberete z nabídky na www.mimiwolf.cz, zašlete údaje, které byste chtěli na plakátu mít, a pak se už jen můžete těšit na tuto krásnou památku nejkrásnějšího okamžiku v životě.

 

Více o produktech také v našem článku zde.

 

 

 

Výherci:
M. Mikulecká, V. Šilhová, P. Jaronková