Palladium oslaví už dvanácté narozeniny

Palladium oslaví už dvanácté narozeniny

O víkendu 18.–20. 10. 2019 oslaví nákupní centrum PALLADUM již 12. narozeniny. Pro své zákazníky chystá atraktivní program, celou řadu bezplatných služeb, slevy 20–30 % a další speciální nabídky v 70 obchodech.


Zákazníci se mohou těšit také na moderátory Martina Vévodu a Gabrielu Heclovou, hudební vystoupení Timmyho Whita, módní přehlídky nejnovějších kolekcí nebo program s influencery Martinem Creepem a Lady Zikou. Pro zájemce budou k dispozici i fashion a beauty workshopy s blogerkami Nikol Moravcovou
a GetTheLouk či narozeninový Pixito videokoutek. Chybět nebude ani originální taška jako dárek pro zákazníky, kteří nakoupí během narozeninového víkendu v PALLADIU nad 700 Kč.

 

Tento víkend, tj. 18.–20. 10. 2019, proběhne v PALLADIU ve znamení narozeninových oslav, které připomenou zákazníkům již 12. výročí ode dne, kdy toto nákupní centrum otevřelo zákazníkům své dveře úplně poprvé. Návštěvníci se tak mohou opět těšit na třídenní event, který se každoročně pojí s bohatým zábavním programem a výhodnými nákupy. Letos PALLADIUM nabídne slevy ve výši 20–30 % a jiné speciální nabídky až v 70 svých obchodech.

Z módních značek se zapojí se slevou 20 a více % na celý či vybraný sortiment např. ESPRIT, H&M, MOHITO, RESERVED, Lindex, Orsay, nebo Quiksilver & Roxy. Příznivci sportovního a outdoorového oblečení a vybavení se mohou za výhodnými nákupy vydat do obchodů ALPINE PRO, SPORTISIMO nebo A3 SPORT. Kromě oblečení bude možné výhodně nakoupit i obuv (CCC, DEICHMANN, ECCO, GEOX, nebo WOJAS), kosmetiku (např. Clinique, L´Occitane, Marionnaud Perfumeries, SEPHORA, THE BODY SHOP), dále pak šperky, hodinky, hračky, doplňky do domácnosti (např. GAMMY CZ, Festina, TOP TIME, Valentina, Albi, Tchibo) a knihy v knihkupectví LUXOR.

K tomu pak navíc PALLADIUM přidá stylovou nákupní tašku jako dárek. Stačí, aby návštěvníci nakoupili během Narozeninového víkendu v PALLADIU v minimální hodnotě 700 Kč, prokázali se účtenkou na Infokiosku od 9:00 do 21:00 (možné je předložit účtenky z více obchodů kromě supermarketu Albert) a následně získají originální  látkovou tašku PALLADIUM.

Sobotním programem zákazníky provede dvojice moderátorů Gabriela Heclová a Martin Vévoda. Odpoledne bude patřit módním přehlídkám, kde se mohou zákazníci inspirovat k nákupům oblečení z podzimních a zimních kolekcí jednotlivých módních obchodů PALLADIA. Mezi přehlídkami se o hudební vystoupení postará zpěvák a objev tohoto roku Timmy White a zkrátka nepřijdou ani fanoušci influencerů Martina Creepa a Lady Ziky. Ti kromě klasické Meet & Greet akce budou soutěžit v několika challengích a to za přítomnosti a aktivní účasti zájemců z publika.

V pátek se mohou zákazníci svěřit do rukou odborníků a navštívit speciální beauty koutek na patře -2, kde se mohou nechat zdarma nalíčit, učesat nebo nalakovat nehty. V sobotu se pak budou moci předem registrovaní zájemci zúčastnit workshopů s blogerkami Nikol Moravcovou a GetTheLouk, které poradí s výběrem trendy oufitů nebo se správným líčením. Skvělou památku v podobě originální ho krátkého zábavného videa si pak odnese každý, kdo navštíví videokoutek PIXITO 360°, který dokáže perfektně zachytit návštěvníky i atmosféru místa ze všech úhlů. Chybět samozřejmě nebudou ani nejrůznější rekvizity.

V rámci oslav bude také představeno nové číslo PALLADIUM Magazine podzim/zima 2019–2020, ve kterém se objeví mimo jiné i rozhovor s topmodelkou Michaelou Kociánovou, Fashion stories, novinky ze světa módy
i krásy, horoskop, tipy na nové knihy, hudbu, kavárny, restaurace, recepty a mnoho dalšího! Magazín bude opět k dispozici zdarma a zákazníci ho najdou na Infokiosku PALLADIA od pátku 18. 10.

 

Aktuální informace o programu a o výši slev jednotlivých obchodů
najdete na 
www.palladiumpraha.cz/narozeniny.

 

 

 

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 180 obchodů, 20 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou 900 míst.

www.palladiumpraha.cz; www.facebook.com/palladiumpraha.cz; www.instagram.com/palladiumpraha; www.palladiumblog.cz