Když si ženy plní své sny a přání

Když si ženy plní své sny a přání

Každý z nás si v srdci, hlavě či někde na papíře střeží svůj wish list, který nese seznam věcí
a aktivit. Máte pocit, že se na splnění snů v dnešním světě nehraje a že všichni jen běhají s jazykem na vestě do práce z práce? Opak je pravdou a my vám přinášíme hned 4 tipy plné inspirace, které zároveň slouží i jako všeříkající důkaz.


 

Konečně jsem ovládla umění sushi

„První seznámení týkající se sushi mě absolutně neoslovilo. Jenomže to druhé a třetí mě nadchlo naprosto neskutečně a já od té doby sushi zbožňuji a se mnou celá moje rodina. Vyzkoušela jsem hromadu receptů
a návodů, co se přípravy a postupu týká, ale výsledek byl pořád nim moc. Pak přišel přítel s tím, že ho firma posílá na měsíc do Japonska. Vždycky jsem se létání neskutečně bála, dnes už vím, že jsem se nemohla rozhodnout lépe. Poznala jsem život Japonců, přihlásila se na tamní kurz sushi pro cizince a mohla se tak od odborníků naučit, jak se to dělá skutečně správně,“ vypráví Darina (34).

Zbrojní průkaz není jen výsadou mužů

„Odmalička jsem tíhla ke zbraním, ale podat si přihlášku na získání zbrojáku bylo události, kterou jsem měla silnou chuť zažít, ale zároveň jsem se jí bála. Všude samý chlap, zkoušky pod dohledem policie i zkušebního komisaře, praktická i ústní zkouška a testy složené z náročných otázek k tomu. Dnes jsem pyšnou majitelkou zbrojáku spolu s revolverem. Někdo volné odpoledne tráví na manikúře, zato já raději na střelnici, kde jsem mimo jiné poznala svoji velkou lásku.“ Romana (29).

Navštívila jsem Karibik

„Asi všichni znáte ten pocit. Koukáte na obrázky karibských ostrovů a strašně moc byste tam jednou chtěli. Jenomže letenka není zadarmo stejně jako ubytování, strava a zážitky. S minimem zkušeností jsem si koupila letenky, vzala si volno, zabukovala hotel a vyrazila. A víte co? Lepší rozhodnutí jsem udělat nemohla,“ líčí Lucie (44).

Začala jsem znovu i s podnikáním

„V ten stejný rok, kdy jsem podala žádost o rozvod, jsem si také založila e-shop s kvalitní italskou kosmetikou. Zlepšil se mi život, pleť, bankovní konto a také mi vzrostlo sebevědomí. Sny se plní ale jen o nich snít bohužel nestačí, musíte prvně vystoupit ze zóny pohodlí,“ vysvětluje Laura (34).

 

 

Lenka