Pochutnejte si na svačinkách CVIČINKA. Soutěž o balení vegan dobrůtek

Pochutnejte si na svačinkách CVIČINKA. Soutěž o balení vegan dobrůtek


Ručně vyrobená vegan svačinka – Cvičinka

Bylo jaro a psalo se jedno teplé dubnové odpoledne roku 2016. Do této doby jsme s bývalým kolegou Davidem a dalšími lidmi chodili pravidelně několikrát týdně cvičit na venkovní fitness hřiště. Toho dne jsme si napsali a šli cvičit. Trénink probíhal jako každý jiný, povídali jsme si o tématech jako raw strava, zdravé mlsání proteinové tyčinky. Zaujalo nás především téma raw tyčinky dostupné v obchodech.

Navzájem jsme si sdělovali své postřehy a dojmy, které z nabídky na trhu máme a zároveň jsme celou debatu prokládali vysvětlováním workoutových cviků (cviky s vlastní váhou těla). Najednou jsem měl potřebu odpovědět ve stejný čas na obě témata zároveň, a co se mělo stát, stalo se. Přeřekl jsem se. Namísto slova „tyčinky“ jsem v zápalu debaty v hlavě spojil slovo „cviky“ a „tyčinky“ a řekl „cvičinky“. Jeden se přeřekům směje, zatímco druhý je pozorný a nenechá uplavat potenciální nápad či myšlenku. Chvíli na to jsem Davidovi řekl, že je to skvělý název. Dohodli jsme se tedy, že celou myšlenku převedeme do reality a začneme tvořit přírodní produkty.

Více informací se dočtete zde: www.cvicinka.cz

 

Ve spolupráci s Cvičinkou vám přinášíme soutěž o balení produktů!

Představujeme Vám zdravé produkty ruční výroby. Ochutnejte ručně vyrobené tyčinky, rostlinné raw proteiny nebo třeba vegan gumové medvídky a nebudete chtít již jiné!

Vše od Cvičinky je doslova nabité vitamíny, minerály, antioxidanty a blahodárně působí na Vaše zdraví. Náš sortiment zdravých svačin je zcela bez chemické zátěže. Největší důraz klademe na prvotřídní kvalitu výroby, použitých surovin a eliminování negativního vlivu na životní prostředí.

Cvičinka je vhodná pro děti i dospělé, kteří preferují zdravý životní styl. Naše produkty vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality, jsou vhodné pro vegany, vitariány, celiaky a všechny, kteří nechtějí svůj trávicí systém zatěžovat nekvalitní stravou.

S Cvičinkou můžete hubnout a tvarovat svou postavu a ještě si skvěle pochutnat!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a výhra může být vaše!

 

 

 

Výherce:
R. Doležalová