Vyjděte si do Národního divadla

Vyjděte si do Národního divadla

Národní divadlo následuje nové trendy a rozšiřuje portfolio svých služeb


 

Dveře Národního divadla se nově otevřou také milovníkům gastronomie. Genius loci historické budovy spolu s vůní světové i české kuchyně je pro hosty příslibem neopakovatelných zážitků. Vedení divadla vyslyšelo přání veřejnosti a zpřístupní své prostory rozmanitým společenským událostem.

Národní divadlo je klenot zdobící tvář Prahy už více než 150 let. Na jehož scénách se v roce 2018 odehrála 1.005 představení. Tato představení navštívilo přes 500.000 diváků, z nichž patří 45.000 mezi předplatitele. Tato čísla jsou jasným důkazem vysokého zájmu veřejnosti o kulturní zážitek. Ta však doposud neměla příležitost nahlédnout do všech reprezentativních prostor. Ve spojení s předními hereckými hvězdami současné scény může být divadlo dějištěm unikátní společenské události, na kterou budou hosté dlouho vzpomínat. Veškerou organizaci navíc zvládnou pořadatelé připravit přesně podle potřeb zadavatele.

22 milionů zobrazení webových stránek Národního divadla vypovídá o stoupajícím trendu vyhledávání netradičních míst a zážitků. Proto se samotné Národní divadlo rozhodlo jít s dobou a otevírá své dveře společenským akcím. Spolu s ním tuto možnost nabídne také Stavovské divadlo a brzy se připojí i Státní Opera. „Celá řada společností volá po kvalitním programu a reprezentativních prostorech. My je umíme poskytnout. Samozřejmostí je také gastro zážitek, který má v režii náš partner Prague Foodie Expert,“ popisuje Tomáš Froyda, vedoucí oddělení vnějších vztahů.

Veškerou organizaci na svých bedrech ponese společnost Prague Foodie Expert. „Pro klienta zajistíme rezervaci celého představení, zajištění prostor pro čas před, během i po představení i objednávku cateringových služeb,“ vyjmenovává Daniel Prošek, výkonný ředitel Prague Foodie Experts. Společnost zajišťuje ve zmíněných divadlech catering na denní bázi. Má tak přehled o všech možnostech ale i technických omezeních, které historické budovy nesou.

Vedení divadla věří, že projekt zaujme širokou škálu zájemců o jedinečný zážitek. „Jsme schopní zajistit dostatečný počet lístků nebo poskytnout k dispozici celý sál. Prague Foodie Expert se následně postará
o doprovodný program a chutné jídlo,“ uzavírá Froyda.

 

 

 

 

Zdroj: Výroční zpráva Národního divadla z roku 2018