Vyhrajte Kitl Eligin BIO. Kapsle na podporu imunity nadupané zázvorem

Vyhrajte Kitl Eligin BIO. Kapsle na podporu imunity nadupané zázvorem

Vyhlížíte dovolenou na lyžích? Blížící se svátky? Svařák na náměstí? Zima má své kouzlo. Nenechte si je pokazit nachlazením nebo chřipkou! Vyhrajte kapsle Kitl Eligin Bio. Skvěle podpoří vaši imunitu a pomohou vám přejít podzimní virózy bez povšimnutí.


Skvělé účinky zázvoru jsou potvrzené tisíci lety zkušeností. Indové, Číňané, ale i lidoví léčitelé z celého světa proto tak rádi využívají jeho sílu. Pokud také ujíždíte na palčivé chuti tohoto kořene, bez obav do něj! Nebyli prokázané žádné vedlejší účinky a ani předávkování není podle všeho možné.

Z blahodárných účinků zázvoru ale mohou těžit i lidé, kterým vadí chuť zázvoru, nebo malé děti, jež nesnesou jeho pálivou chuť. A to díky zázvorovým kapslím Kitl Eligin BIO. Vyvinuli je v loňském roce přední čeští imunologové a velice rychle si získali popularitu.

Kapsle obsahují pouze extra silný zázvorový prášek v BIO kvalitě a malé množství vitamínu C. Množství účinných látek, jež je obsaženo v jedné kapsli, bychom z čerstvého zázvoru do žaludku nedostali ani za celý den. (A pokud ano, určitě bychom to nezvládli opakovat denně). Palčivé chuti se přesto bát nemusíte. Zázvorový prášek v Eliginu je uzavřený ve speciální enterosolventní kapsli. Ta se rozkládá až ve střevě, tedy přesně tam, kde sídlí většina imunity. A daleko za orgány, které nejčastěji mívají s pálivou chutí zázvoru problém.

  

 

Vyhrajte Kitl Eligin BIO 40 kapslí

Tři soutěžící vyhrají balení zázvorových kapslí Kitl Eligin BIO 40 na podporu imunity.
Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:


Odpověď na otázku hledejte na www.kitl.cz.