Odstartujte čekání na Vánoce zdravě! Máme pro vás adventní kalendáře LeGracie

Odstartujte čekání na Vánoce zdravě! Máme pro vás adventní kalendáře LeGracie


Originální adventní kalendář LeGracie je plný zdravých dobrot, které potěší celou rodinu! Ocení ho nejen fanoušci zdravého stravování, ale neurazí aktivní sportovce nebo osoby, dbající na štíhlou linii. Je plný trendy pokrmů, ať už jsou to low carb či protein produkty nebo bezlepkové dobroty. K dostání je ve dvou variantách  - Classic a Protein. V každém okénku se skrývá jeden celý produkt! Můžete se díky překvapení v okénku nasnídat nebo nasvačit. Na každý den tak máte zajištěnou dávku dobrot bez výčitek. Těšit se můžete na bezlepkové potraviny, oblíbené RAW ovocné a proteinové tyčinky bez přidaného cukru, proteinové kaše, ovocná kolečka, müsli nebo na novinku v podobě vánočních voňavých štrůdlů či perníčků.

Legracie vyrábí ovocné tyčinky, ve kterých je až 70% ovoce, dále oříšky, semínka a ovesné vločky. Tyčinky neobsahují lepek, žádný tuk a nejsou ani přislazované cukrem. Pouze 4 zdravé suroviny, jednoduše rychlá
a zdravá svačina pro každého. Proteinová varianta kalendáře obsahuje tyčinky s velkou porci syrovátkového proteinu, který má vstřebatelnost až 98%. Adventní kalendář Classic obsahuje navíc Nabíječku Snack to go, což je ovoce sušené hlubokým mrazem, doplněné křupavými lupínky z kokosu. LeGracie tímto Adventním kalendářem přináší radost, energii a zdravé mlsání celé rodině.

Stačí rychlý nákup na e-shopu www.legracie.cz a obdarovaný si užije spoustu legrace.

Doporučená MOC cena: 699 Kč.

 

Soutěž o tři adventní kalendáře!