TIPY na vánoční dárky pro všechny ženy

TIPY na vánoční dárky pro všechny ženy


HLADKÁ POKOŽKA

IPL epilátor G947E BaByliss Paris je lehký, a přitom vysoce účinný na všech pěti fototypech pokožky. Model byl klinicky a dermatologicky testován nezávislou francouzskou laboratoří Spincontrol. Využívá intenzivní pulsní světlo a výkonná lampa Quartz Technology Lifetime má životnost až 300 000 záblesků. Při pravidelném používání za tři měsíce doslova zničí až 90 % chloupků. Aplikační okénko má 3cma vysílá 36 záblesků za minutu. Díky tomu zvládnete epilaci nohou za 10 minut, bikin za 2 minuty a na podpaží postačí pouhá 1 minuta. Součástí balení je také nástavec určený na obličej, bradu a horní ret. Epilátor má praktickou ergonomickou rukojeť a síťové připojení, takže jej v průběhu ošetření nemusíte dobíjet.

 Cena IPL epilátoru G947E je 4.790 Kč.

 

SODOVKA PRO CELOU RODINU

S produkty značky SodaStream se určitě trefíte. Jejich úspěch je osvědčený, například výrobníky perlivé vody této značky nezklamaly úctyhodných 99 % obdarovaných.

Více v přiložené zprávě, kde najdete tipy na dárky jako je:

  • limitovaná edice Spirit Město & Trénink
  • nový typ SodaStream lahve na vodu s sebou o objemu 0,6 l je určen pro perlivou i neperlivou vodu
  • prémiový výrobník SodaStream Crystal White Sada 4 sklenic se hodí na každý stůl ke všem výrobníkům SodaStream
  • výrobník SodaStream JET je dlouhodobě nejoblíbenější typ výrobníku perlivé vody. Luxusní barevné provedení výrobníku „temný kámen“ s uhlově tmavými metalickými tóny potěší i ty nejnáročnější uživatele.

   Doporučená cena SodaStream Crystal White je 2999 Kč.

 

Vánoční kazeta SynCare

Luxusní vánoční kazeta SynCare obsahuje omlazující denní a noční krém s kyselinou hyaluronovou plus micelární vodu pro šetrné čištění pleti. Intenzívní hydratace a omlazení pleti.
 Kazeta stojí 1546 Kč.

 

kniha - Moc a síla informací 

Informace. Jsme po nich lační my, naši klienti, kolegové, partneři, a především děti. Víte však, že informace dokážou i léčit? Nebo si myslíte, že to umějí jen klasické chemické léky? Je potlačování příznaků nemoci opravdu léčba? Co když je to všechno trochu jinak? Na podobné otázky nám ve své knize LÉČBA INFORMACÍ odpoví její autorka Marie Vilánková.

Knihu, kterou vydalo nakladatelství Argo, koupíte v knihkupectví nebo na e-shopech (například zde),
za doporučenou cenu 288 Kč. Více informací na www.lecbainformaci.cz.

 

NÁRAMEK PRO NAŠE BLÍZKÉ 

Co darovat kolegyni v práci, kamarádce nebo prostě fajn známé?
Osobní náramek, který Vám vyrobí i na počkání. 
 Nakupovat můžete na www.gibjewels.com.

 

 

Pro kamarádku, kolegyni nebo eko nadšence

Pokud někdo není zrovna fanda hrnků nebo termohrnků, tohle je ta správná varianta balení kávy s sebou. Nezatěžuje životní prostředí a umožňuje si vychutnat kávu jako z porcelánového šálku v kavárně. Víčko zabrání drobným nehodám typu skvrna na oblečení při dobíhání tramvaje apod. Koupíte na www.costa-coffee.cz.

 Cena vánočního hrnku je 249 Kč, bílý je za 349 Kč.