Kurzy angličtiny vám pomohou mezi ostatními zazářit

Kurzy angličtiny vám pomohou mezi ostatními zazářit

Znalost anglického jazyka je dnes považována víceméně za standard. Anglicky umí skoro každý, vždyť se to učí už děti ve školce. A pokud neumíte, jde o vaši chybu. Zaměstnavatelé se nebudou ohlížet na váš věk a na skutečnost, že za vašich let se tento jazyk ještě moc neučil. Máte totiž šanci si vzdělání doplnit.


Většina lidí dnes velmi dobře chápe, proč je znalost angličtiny tak nezbytná. Přesto mnozí z nich končí na úrovni věčný začátečník, případně B1 nebo slabá B2. Jenže na úrovni B2 dnes studenti maturují, mnozí z nich své znalosti dotáhnou na C1. Jestli tedy chcete svými dovednostmi v angličtině vynikat, je třeba na sobě pracovat. Pomohou vám v tom například jazykové kurzy Praha.

Jazykové kurzy jsou úplně jiné než výuka angličtiny ve škole

Vzpomínáte si na hodiny angličtiny na střední nebo vysoké škole? Bylo vás tam dvacet, dělali jste nudná cvičení z učebnice a polovina studentů se styděla cokoliv říct, protože by se jim ostatní mohli smát za špatnou výslovnost nebo chybně použitý výraz. Tak kurzy angličtiny probíhají úplně jinak. A mluvím z vlastní zkušenosti.

Na kurzu angličtiny vás bude daleko méně než ve školní třídě. Kromě toho se tam sejdou jen takoví lidé, kteří mají zájem se učit. Nikdo se vám nebude smát za vaše chyby. Ano, pravděpodobně se v kurzu objeví i někdo, kdo je o deset let mladší, a přesto umí anglicky o dost lépe, ale s tím si nedělejte starosti. Navíc, například jazyková škola IJV nabízí i večerní kurzy a na ty většinou chodí dospělí pracující lidé.

Hodiny vás budou bavit

Jak probíhají hodiny? Záleží na tom, do jakého kurzu se zapíšete. Některé jsou zaměřené na konverzaci, v těch se primárně mluví. Jiné na přípravu ke složení certifikátu, v těch se trénují cvičení na certifikát. Nikdy ale nedrilujete nekonečná cvičení z učebnice. Kurzy angličtiny jsou zábava, která vás seznámí s novými lidmi a vylepší kvalitu vašeho života. Protože přece jenom s lepší znalostí angličtiny nemáte naději jen na lepší pracovní uplatnění. Můžete také více cestovat, sledovat zahraniční seriály a mnoho dalšího. Svět čeká na vás!