Vyhrajte voucher na masáž

Vyhrajte voucher na masáž


 

MYSTIC TEMPLE PRAHA - BODY CARE STUDIO

Svět každého z nás se dělí na čtyři elementy - Já, věci a lidi okolo mne, přírodu a čas. Náš život se vyvíjí na základě vnějších vztahů mezi těmito elementy a vnitřních vztahů uvnitř těchto čtyř prvků. Nejdůležitějším z nich je Vaše Já. Bez vyrovnané a pokojné mysli nemůžeme nalézt kladný vztah k lidem, blízkému okolí a prohráváme souboj s časem. Naší snahou je pomoci Vám objevit cestu k Vašemu Já. Odpočinkem, uvolněním, dobitím ztracené energie a přeměnou vnitřní krásy ve vnější ve Vás otevřeme pozitivní náhled na svět okolo Vás i soulad s plynoucím časem.

V naší práci vycházíme z původních thajských principů chápání systému péče o tělo v jeho úzké vazbě na stav mysli a jeho harmonickým spojením. Krása lidského těla a tváře roste s uvolněným a povzneseným stavem ducha. Nejkvalitnější tělová, vlasová a masážní kosmetika, nejmodernější kosmetické přístroje a lidské ruce
a víra ve své poslání našich pracovníků jsou hmatatelnou stránkou Mystic Temple. Nezaměnitelná thajská atmosféra, pocit sounáležitosti a oddanosti představují mystickou stránku našeho salónu. Nabízíme Vám unikátní koexistenci dvou světů, východního a západního, spojení časů dávných s tím dnešním, tradičních praktik s nejmodernějšími přístroji a kosmetikou, péči thajských a českých rukou a srdcí.

Vítejte ve světě Mystic Temple, kde čas je jen pojem a rovnováha a harmonie je cestou k Vašemu Já.

My jsme si pro vás připravili soutěž o tři vouchery v hodnotě 500 Kč.

A pokud se na vás neusměje štěstí, nakupovat je můžete (i jako dárek k Vánocům) na www.mystic-temple.cz