SOUTĚŽ o Únikovku

SOUTĚŽ  o Únikovku


 

Únikové hry jsou stále oblíbenější. Vyzkoušejte ji také

Únikovky se těší v poslední době velké oblibě a jejich rozmanitost je opravdu široká. Úniková hra už existuje snad na všechna téma, takže si vybere úplně každý. Pokud jste ještě žádnou nevyzkoušeli, tak na podzim
a v zimě je ten pravý čas. Kam jinam se chcete ukrýt před sychravým počasím?

Tyto hry probudí v každém malé, zvídavé dítě. Zamknete se do únikové místnosti s partou kamarádů a budete muset řešit nespočet rébusů a hlavolamů. Je to i velký adrenalin, protože čas na vyřešení úkolů je omezený. Pokud se vám zdá, že je to hračka, věřte, že budete muset zapojit všechny mozkové závity, a hlavně spolupracovat s celým týmem, tady se totiž na jednotlivce nehraje. Dostanete se včas úspěšně ven? To už záleží jen a jen na vás a vaší partě.

Jednou z nejoblíbenějších únikovek je s tématikou Star Wars. Pokud jste milovníkem této série, je tahle úniková hra pro vás tou pravou. Na celých 60 minut se totiž stanete hrdinou hvězdných válek. Na pomoc si můžete vzít jednoho až tři kamarády a za úkol budete mít proniknout na imperiální loď a zjistit veškeré důležité informace k chystající se bitvě. Nebude to však jednoduché, protože na cestě vás čeká spousta překážek a potíží.
Na zvládnutí této mise je jedna hodina.

 

Chcete si tuto únikovou hru vyzkoušet? Teď máte jedinečnou možnosti ji vyhrát. Stačí správně odpovědět
na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí.

Hra je pro 2-4 osoby.

 

Pokud nechcete, aby vám unikl žádný zážitek, který stojí za to, sledujte nás na sociálních sítích.

 

 

Výherce: J. Jirásková