Užijte si BLACK FRIDAY v Palladiu

Užijte si BLACK FRIDAY v Palladiu

Nákupní centrum PALLADIUM se letos již počtvrté připojí k celosvětové slevové akci Black Friday. Do této nákupní horečky, která vypukne v pátek 29.11., se i tentokrát zapojí přes 60 obchodů, které nabídnou slevy, speciální nabídky nebo dárky k nákupu. A i PALLADIUM si pro nakupující připravilo 3 stylové dárky.


Slevová akce Black Friday odstartuje v pátek 29.11., kdy přes 60 obchodů poskytne zákazníkům výrazné slevy, speciální nabídky a dárky k nákupu. Tyto akce budou platit v téměř všech obchodech nejen v pátek, ale i po celý víkend. Slevy půjdou napříč celým sortimentem a nejčastěji se budou pohybovat v rozmezí 20–30 %, někde se však vyšplhají až na 50 %. Zákazníci tak mohou využít tento před adventní čas třeba k nákupu vánočních dárků a pořídit za skvělou cenu nové oblečení, obuv, kosmetiku, hračky a nejrůznější doplňky.

Pro zákazníky, kteří během Black Friday víkendu (29.11.– 1.12. 2019) nakoupí v minimální hodnotě 700 Kč
a prokáží se účtenkou na Infokiosku mezi 9:00 – 21:00, si PALLADIUM přichystalo atraktivní odměnu v podobě tří stylových černých dárků. Návštěvníci se mohou těšit na originální PALLADIUM látkovou tašku, kosmetický produkt od značky SEPHORA a voucher na nejen černou kávu od Costa Coffee nebo Starbucks. Tak jako vždy, akce platí jen do vyčerpání zásob.

Co se týče módního sortimentu, zapojí se například obchody Orsay, C&A, H&M, PIETRO FILIPI, Armani Exchange, HUGO Hugo Boss, ESPRIT, Levi's® nebo třeba Tally Weijl. Kosmetiku bude možné velmi výhodně zakoupit v prodejnách Clinique, Dermacol, Esteé Lauder, Marionnaud Perfumeries, SEPHORA, Yves Rocher nebo THE BODY SHOP. Rodiče zase jistě ocení slevu 20 % při nákupu nad 500 Kč v prodejně Sparkys a stejnou slevu nabídne milovníkům oříšků a sušeného ovoce Veselá Veverka. Obuv a kožené doplňky za snížené ceny poskytnou značky DEICHMANN, ECCO, GEOX, Tamaris Store, TOSCA BLU nebo WOJAS. Fandové sportu si zase přijdou na své v prodejnách A3 SPORT, PUMA,  ALPINE PRO nebo v nově otevřeném obchodě Under Armour.

Black Friday je v USA považován za nejrušnější nákupní den v roce, kdy většina velkých obchodních řetězců zahajuje období velkých výprodejů za výrazně snížené ceny. Tento svátek vždy připadá na konec listopadu, následuje bezprostředně po Dni díkůvzdání a začíná se těšit čím dál větší pozornosti i v evropských zemích včetně České republiky.

 

Kompletní informace o akci a přehled slev naleznete na www.palladiumpraha.cz.

 

 

 

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání. Součástí komplexu je 180 obchodů, 20 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou 900 míst.

Sledujte také: www.facebook.com/palladiumpraha.cz; www.instagram.com/palladiumpraha; www.palladiumblog.cz