Vyhrajte přírodní pleťový krém Cremcann Q10 od firmy Annabis

Vyhrajte přírodní pleťový krém Cremcann Q10 od firmy Annabis


 

Konopí „Zelené zlato", které regeneruje a má omlazující účinky. Konopné kosmetiky není třeba se bát, dokáže
s pokožkou doslova zázraky. V kosmetice jsou vlastnosti konopného oleje nedocenitelné, především co se týká regenerace. Konopný olej zlepšuje celkovou kvalitu pleti, hydratuje, dobře se vstřebává. Navíc je hypoalergenní a vhodný pro všechny typy pleti. Neucpává póry a pomáhá předcházet vzniku akné.

Koenzym Q10 je antioxidant, který chrání buňky v lidském těle před poškozením volnými radikály. Q10 pomáhá při tvorbě buněčné energie a působí také proti stárnutí buněk pleti. S rostoucím věkem produkce koenzymu Q10 klesá. Ve věku 40 let máme ve srovnání s dvacetiletým člověkem v srdečních buňkách 68 % koenzymu Q10
a v osmdesáti letech pouze zhruba 42 %.

Cremcann Q10 je přírodní regenerační pleťový krém, který aktivně potlačuje projevy stárnutí a únavy, pokožka je svěží, mladistvá a plná energie. Pleťový krém Cremcann Q10 s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin Omega 3-6 v unikátní kombinaci s koenzymem Q10 a účinnými rostlinnými extrakty pokožku výrazně vyživuje, podporuje přirozenou funkci pokožky. Díky Q10 je pleť pružná, vypnutá, svěží. Při pravidelném používání napomáhá proti vzniku vrásek a udržuje mladistvý vzhled.

Nakupovat můžete na e-shopu www.annabis.cz.

Více informací získáte také sledováním FB!

 

Staňte se členem klubu Annabis!
Registrujte se do klubu Annabis a získejte na každý Váš nákup slevu 15 %.
Registrace zde: https://www.annabis.cz//muj-ucet/

 

Na tři z vás čeká pleťový krém Cremcann Q10!