Vyhrajte svůdnou toaletní vodu GUESS Seductive Noir!

Vyhrajte svůdnou toaletní vodu GUESS Seductive Noir!

Období firemních vánočních večírků je konečně tady, blíží se i oslavy nového roku, co nevidět přijde plesová sezóna a spousty dalších příležitostí, které si žádají okouzlující vůni. Hledáte parfém, který podtrhne vaši přirozenou svůdnost, eleganci a tajemnou ženskost?

Pak si rozhodně nenechte ujít novou toaletní vodu GUESS Seductive Noir!


 

Smyslná toaletka pro ženy Guess Seductive Noir

Jak už název napovídá, smyslná dámská vůně Seductive Noir se perfektně hodí především pro večerní využití. Na všech večírcích, oslavách a slavnostech k vám spolehlivě přitáhne pozornost mužského osazenstva, zatímco dámy budou nenápadně vyzvídat, jakou sexy vůni to nosíte. GUESS Seductive Noir umí být elegantní
i erotická zároveň a jakmile ji jednou vyzkoušíte, stane se vaší nepostradatelnou parťačkou pro zimní společenskou sezónu.

 

Orientálně-květinová vůně v luxusním černém flakonku

Nastartujte své čichové pohárky a nechte se unést energizujícím bergamotem protkaným něžnou pivoňkou
a aromatickou šalvějí. Květinové srdce toaletní vody Seductive Noir bije v opojném rytmu jasmínu, kosatce a konvalinku, základ skrývá heboučké pohlazení v podobě vanilkových, sametových a vetiverových tónů.

 

Pánové nezůstanou pozadu

Spolu s dámskou toaletní vodou Guess letos představil i její pánskou verzi GUESS Seductive Noir Homme. Moderní orientálně-fougerová vůně se může pochlubit stejnou magnetizující energií, kterou oplývá dámská vůně. Pánové si vychutnají jedinečný úvodní mix muškátového oříšku, grapefruitu a černého pepře, stejně jako tóny levandule, jablka a květu pomerančovníku v srdci toaletky. O smyslný závěr se postará ambra, tonkové boby a santalové dřevo.

 

Guess Seductive Noir pro ženy i muže o letošních Vánocích potěší nejen vás. Stane se i jedinečným vánočním dárkem pro všechny milovnice a milovníky tajemného nočního života.

 

Zkuste svoje štěstí a zapojte se do soutěže o jednu ze tří dámských toaletních vod GUESS Seductive Noir.

 

Nakupujte na www.elnino.cz